Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők! Megengednétek ezt a...

Szülők! Megengednétek ezt a 17 éves lányotoknak? (ottalvás)

Figyelt kérdés

A lányom előállt azzal, hogy barátja van. Itt meglepődtem, mert még sosem volt neki. Mondta, hogy a fiú elhívta egy bálra, ami a falujában van. (Nem egy faluban lakik velünk, de nincs olyan messze, körülbelül 45 perc busszal.) Zenés-táncos dolog, a helyi iskolában lenne, egy szombati napon. A fiú anyukája is ott lenne. Nagyon szeretne elmenni a lányom, egy a baj: ott kéne aludnia, mert sokáig tart a dolog, nem tudna hazajönni.

Azt mondja, hogy nem egy szobában aludnának. (Megadta a barátja anyukájának a telefonszámát, hogy hívjam fel, hogyha nem hiszem el.)


A fiút nem ismerem, de a lányom jó tanuló, egyáltalán nem problémás gyerek, sosem marad ki éjjelre, nem jár el bulizni.

Megengedjem neki? Nem korai még a dolog? (Nincsenek együtt rég óta.)



2013. nov. 1. 21:00
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
50%
Nekem 9 hónap után engedték meg (akkor még 16 voltam), de már több mint 1,5 éve együtt vagyunk. Most 17 vagyok.
2013. nov. 3. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
32%

Ha megbízol a lányodban, simán! :)

Én mindent elmondok anyunak, még azt is amikor hibázom, így biztos benne, hogy bármit elmondok!

Az én anyukám mindig azt mondja, ha együtt akarok lenni valakivel, úgyis együtt leszek, sőt ha tilt, még rosszabb !!!! És még annyit, hogy inkább otthon, kényelmesen a négy fal között, mindent az árokparton...

17/L

2013. nov. 3. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
57%
Én elengedném. Mellesleg minek kell it mindenkit lepontozni? Ki unatkozik ennyire?
2013. nov. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
57%
ez egy hülye kérdés szerintem mivel eggyértelmű hogy el kell engedned mivel már majdnem felnőtt
2013. nov. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!