Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Anyám pszichológushoz akar...

Anyám pszichológushoz akar vinni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Közölte, hogy el fog vinni pszichológushoz, mert "nem olyan vagyok, mint a normális 16 évesek" meg hogy "sose voltam olyan, mint egy normális gyerek" "nem zenét hallgatok, hanem zörejt" (Tankcsapda, Green Day stb.) és hogy egy "idegbeteg agymosott barom" vagyok..

tegnap látta hogy rajzolok, meg akarta nézni 1-2 rajzomat, a legnormálisabbakat megmutattam neki (egy koponya és egy szem benne egy szeggel) és elkezdett ordítani, hogy milyen szörnyűek, hagyjam abba meg minden.. amikor megkérdeztem, hogy mi baja velük, akkor elkezdett ordítani, hogy "mindjárt beleszúr egy szöget a szemembe és megtudom" meg tegnap délután leszidott, hogy milyen rossz tanuló vagyok (pedig csak 1 tárgyból állok 2esre, 1ből bukásra (mert nem volt ott a könyvem és kaptam egy 1est.. az az egy jegyem van belőle, egyből állok kereken 3asra (a második nyelv, amit most kezdtem) a többi 4es, 5ös.. nagyja 5ös..) és semmire se fogom vinni meg mittudom én.. aztán benyögött egy olyat, hogy "kössem fel magam de azonnal, a szeme előtt".. úgyhogy szerintem inkább az ő hozzáállásával van gond.. oké, az enyémmel is van valószínűleg de akkor is.. meg szobafogságba kerültem, mert meglátta 2 haveromat (az egyik egy skinhead, a másik pedig egy punk, akinek van egy tetoválása és ugyan akkora fültágítója van, mint nekem.. csak neki mind a két oldalon..)

16L



2013. nov. 9. 14:38
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
53%
Nyugi, a pszichológushoz járás jó. Én egy vers és egy kis ivászat miatt kerültem oda, mindig mondta a szüleimnek, hogy túl sokat büntetnek, sajnáltathatom magamat, mert szorongok stb. Amúgy anyukád tőlem meg a falra mászna, bár nekem nincs tágeszem de szép hupilila hajacskám szokott lenni és nem "zörejt" hallgatok, hanem ordibálást (born of osiris, attila, promethee). Szóval menj pszichológushoz és hagyd, hogy kiderüljön, hogy normális vagy. Amúgy ne vedd sértésnek, de ezeket a koponya és átszúrt szemrajzolásokat én picit tömegdolognak tartom. Persze ha érdekesen rajzolod, akkor nem, de általában 200 millió ugyanolyan rajzot találsz.
2013. nov. 9. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
4%

El ne menj pszichológushoz. Azok a világ leghülyébb, legdebilebb emberei. Én tanárnak tanulok, és volt néhány pszichológiás tárgyam, de mindegyik egy rakás szar :) és mellé értelmetlen badarság.

Azért ne rajzolj ilyeneket :D

2013. nov. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Se te,se anyád nem álltok a helyzet magaslatán finoman szólva.Ha durván írom,akkor azt írtám,hogy nem vagytok normálisak.
2013. nov. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
55%
Az anyad nem normális, te se vagy az, de ő rossz, te pedig jó értelemben :D En is szoktam koponyakat rajzolni, meg ilyesmiket, de anyam meg.se nézi őket... Szerintem menj el a pszichológushoz, legalább neki kiöntötod a szíved, és ő jó tanácsokat ad, hogyan.kezeld anyad kirohanásait... Meg iskolai ügyekben is tud segíteni, ha bármi gond lenne:) Sok sikert! :) 15/L (nekem is az egyik kedvenc együttesem a Green Day:D)
2013. nov. 9. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
igazából eléggé paranoiás vagyok, ezzel el is akartam menni pszichológushoz, de félek, hogy nem érdekli őket a titoktartás, így hozzá se szólnék...
2013. nov. 10. 00:59
 16/16 anonim ***** válasza:
Bocs, hogy ezt mondom, de anyádat kéne pszichológushoz vinni! Amúgy menj el és akkor majd a pszichológus elmondja anyukádnak, hogy teljesen normális vagy, és lenyugszik:D
2013. nov. 10. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!