Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit csináljak, ha én nem...

Mit csináljak, ha én nem vagyok olyan, mint ők és ez nekem kellemetlen?

Figyelt kérdés

A legjobb barátnőimmel a gimiben ismerkedtem meg.Ők az igazi "népszerű lányok",hétvégente buliznak és mindenkit ismernek.

De mellettük én olyan semmilyennek tűnök...Én nem hordok magassarkút,nem tökéletes a hajam,a sminkeléstől frászt kapok,mert sose olyan lesz,amilyet szeretnék.Hívnak magukkal minden hétvégén,de ők kiöltöznek (szép ruha,magassarkú),nekem pedig nem áll jól a rövid ruha,a magassarkú helyett inkább tornacipőt hordok és nekem nem az az ideális szombat éjszaka,hogy egymás után iszok mindent,amit elém tesznek.Nem azt mondom,hogy ez rossz,de nem akarom minden hétvégén.

Mellettük én senki vagyok kb.Nemrég volt a szülinapom és szerveztek egy bulit.Mondtam,hogy nem akarom,hogy sokan legyenek,nem szeretek a középpontban lenni.Erre meghívtak több,mint száz embert,akikből alig ismertem úgy igazából valakit,volt,aki megkérdezte tőlem,hogy ki az ünnepelt...

Nagyon szeretem őket,de nekem kész kínszenvedés minden szombat és péntek este,mert én legszívesebben itthon lennék már éjfélkor,de ők hajnal 2-3-ig nem akarnak eljönni,én meg akkor már olyan vagyok,mint egy zombi.


Mit csináljak,ha zavar?


16L


2013. nov. 14. 12:03
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes, hogy még nem jöttek olyan válaszok, hogy te vagy a tökéletes, ez a helyes, és, hogy hagyd a fenébe a barátnőidet, mert mekkora r**bancok, és keress más barátokat :DD Mert itt gyakorin csak ez megy.


Különben meg ne zavarjon. Ha neked ez az életstílus nem tetszik, akkor ne erőltesd. Nem muszáj elmenni velük bulizni. Ezer más programod lehet még csinálni. Ők menjenek el külön szórakozni, veled pedig csináljanak más programokat, pl menjetek el moziba, kávézni, akármit...

Szépen magyarázd el nekik, hogy neked az ilyesmi nem jön be, de mást is csinálhattok. Hiába próbálnál megbarátkozni a diszkókkal (?), ha neked nem ez a stílusod, akkor ahogy írtad, ez csak szenvedés lenne, akármennyire is próbálkozol.

2013. nov. 14. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
75%

A szoros baráti köröm ilyen, és ők se jönnek velem fesztiválozni, én se velük diszkózni. Ettől nem leszünk kevésbé jóban, ha olyan program van, hogy pizzázás, mozizás, mindig ott vagyok én is. Bár persze, velük szeretnél lenni, nem akarod, hogy kiközösítsenek, mert nem mész, de meg kell érteniük, hogy nem mindenkinek jó ez az életstílus. Nem mondom, hogy hagyd ott őket, mert az nem megoldás. Csak ne menj oda, ahova nem szeretnél.


Nekem van a barátaim között olyan, akivel nap mint nap vagyok, osztálytárs, elmegyünk moziba, vásárolni, és van olyan, akivel közös a zenei ízlésünk, stílusunk, filmes-sorozatos dolgaink. Velük megyek fesztiválra, koncertre, velük nézem meg a kedvenc sorozatunk különkiadását, vagy a Thor 2-t, amire egyébként az osztálytársaim közül senki nem kísérne el.


Tehát próbáld finoman megértetni velük, hogy abból se neked se nekik nem lesz jó, ha elrángatnak, aztán nem érzed jól magad. Mondjuk én nem ismerem őket, nem tudom, hogy sül el az ilyen, szóval nem tudok annyira okoskodni.


Kinézet szempontjából pedig úgy tegyél, ahogy te jól érzed magad, nem ahogy ők kinéznek. Emiatt csak nem fognak lenézni vagy beszólni, mert nem az ő dolguk.

16/L

2013. nov. 14. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
51%

Első: Csak azért mert a barátnői hordanak magassarkút sminkelnek , mennek bulizni és oda ki is öltöznek az nem azt jelenti hogy r*bancok!



Könyörgöm ne dobálózzunk már olyan kifejezésekkel amik mást jelentenek. Az ivászat már más de az maximum gáz de attól még nem lesz r*banc!

2013. nov. 14. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mániás, milyen kis buta vagy te :)


Én azt írtam, hogy csoda, hogy MÁSOK még nem írtak ilyeneket, mert itt gyakorin állandóan ezt látom, hogy aki iszik, szórakozik, sminkel, kiöltözik az egy r**banc, k**rva, szar barát.

Én nem ítélem el az életstílusukat, mert magam is ugyanilyen vagyok, érdekes lenne, ha ler**bancoznám saját magam :D

2013. nov. 14. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!