Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Elképzelhető, hogy sokkal...

Elképzelhető, hogy sokkal jobban érzem a hasamat fesziteni, növekedni mint első terhességnél? (Néha már kellemetlen. )

Figyelt kérdés
Az első babám lány,kicsin született(2600gr és 50cm).Nála már félidőben beékelödött a feje és akart is jönni,ezért Simaizom gátlót kellett szednem,ami visszatartotta nehogy jöjjön. Áprilisban elesz 3 éves. Most a második terhességemnél már most a 15.héten érzem a feszitést és a hasam növekedését.. Napra pontosan ugyanakkor voltam uh-n és már most nagyobb a baba.. Olyan rossz.Beszéljek a dokimmal vagy csak az izmok nyulnak és ezt érzem? 15 hetes a kicsi, lehet hogy csak az izmok nyulnak és ezt érzem? Rengeteget gyalogolok,sétálok, az elsőnél is az seitett a könnyű szülésnél. Hisz a nagyot viszem és hozom du a bölcsiből. Már most nagyobbnak látom hasam mint akkor volt kb félidőben.. Köszönöm hogy elolvastatok,most indulok érte a bölcsibe de majd ha hazajöttem este megnézem irtatok-e:)
2012. okt. 10. 15:51
 1/1 anonim ***** válasza:
szia! én másodikkal vagyok 21hetes, most épp szétfeszülős napok vannak, úgy érzem ezzel a babával több ilyen kellemetlen nap van, de én is gyalogolok naponta 1-másfél-2 órát a bölcsi miatt, szerintem természetes hogy jobban megviseli a szervezetet, előzőnél irodában ültem, jóval pihentebben. Az meg h nagyobb a has, csak annak tudható be, hogy jobban kitágult előző után.Kivéve ha nem te vagy Rubintréka és széthasaztad magad szülés után:-) rákérdezhetsz a dokidnál hogy megnyugtasson!
2012. okt. 10. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!