Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit kértek Karácsonyra? Nekem...

Mit kértek Karácsonyra? Nekem ötletem sincs.

Figyelt kérdés

Nem szeretnék drága dolgokat, hiszen a Karácsony nem erről szól. Viszont ötletem sincs. :\

Hasznos dolgot szeretnék, nem akarok baromságokat kérni.

Azt tudom, hogy számológépet tuti kérek, mert ami jó lesz érettségire kb. 10 ezer forint. Szóval az tuti.

De mást nem tudok.. Minden vágyam egy Michael Kors óra lenne, de az drága, azt nyáron az első fizetésemből szeretném megvenni. :)

Esetleg ruhákra vagy a szobámba új dolgokat gondoltam..

Ahj, nem tudom.

Ti mit kértek? Meg mit adtok? Mert csak öcsém ajándékát tudom, azt, hogy a szüleimnek mit veszek, azt nem. :)


2013. nov. 17. 18:37
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

# 7 Ez azért nagyon relatív, azt ugye tudod.


Egyébként én konkrétan néhány jobb/menőbb/márkásabb ruhát kérek/kapok, illetve egy Casio Edifice szériás órát.:) (Ez az óra kb 28k)


(Illetve ez a karácsony relatíve szegényes a korábbiakhoz képest, ugyanis édesapámnak a legfőbb megrendelője felrúgta az egész szerződést és átverte. Nálunk ünnepekkor mindig is a nagy költekezés volt jellemző, ilyenkor egymásnak, és magunknak is megengedtünk drágább holmikat. Szerintem nincs abban baj, ha valaki drága ajándékot kap, mert telik rá, nem ez a lényeg.)


Hát mindenesetre én azt mondom, hogy egy jobb ruhadarab belefér, nem tudom milyen ruhákba öltözködsz, rám eléggé jellemző, hogy márkás adidas, Nike, Heavytools, GAP, Pull&Bear, ilyesmi ruhákat hordok. Ha nem vagy ilyen ugye nem éppen nyerő ajándék ez.:)

2013. nov. 18. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Könyv, könyvespolc
2013. nov. 18. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
De jó, rengeteg ötletet adtatok, köszönöm! :)
2013. nov. 18. 19:31
 14/14 anonim ***** válasza:
Én kontaktlencsét kértem. :)
2013. nov. 24. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!