Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Volt már hogy nagyon kellemetl...

Volt már hogy nagyon kellemetlen helyzetbe volt merevedésetek?

Figyelt kérdés
Nekem ma először, iszonyat kínos volt :S
2013. nov. 18. 18:51
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Volt barátomnak suliban, az osztályteremben volt merevedése. Mondjuk a pulcsijával eltakarta valamennyire, ő kicsit kínosnak érezte kb. 25 ember előtt, én - bár lehet, hogy nem szép dolog - kicsit viccesnek találtam, mert magának csinálta. Ő kezdett el puszilgatni, pedig tudta hogy akkor mindketten felizgulunk.. Csak ugye neki látható volt, nekem meg nem. :D
2013. nov. 18. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
De farmernadrágba hogy látszik? Nekem mindig van de nem látszik kívülről legfeljebb csak ha mozog fel-le.
2013. nov. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Barátomnak suliban, ha szexis ruha van rajtam és sokat puszilgatom és fogdosom :D Azért ő is megoldja nekem, hogy felizguljak de csak neki látszik
2013. nov. 18. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
nekem nap mint nap áll a faszom a suliban
2013. nov. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nos, ha vékonyabb anyagból van a farmer vagy ha tapadósabb, akkor simán látszik.

Bár a fiúnak normál vastagságú farmerjai vannak és nem is tapadós gatyákat hord (szerencsére), mégis látszott egy kicsit, hogy feláll neki. :D

2013. nov. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne érezd magad kínosan emiatt! Inkább álljon fel akkor is amikor nem kéne, minthogy ne működjön akkor amikor kéne, az sokkal kínosabb :D
2013. nov. 19. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Persze, a legjobb, amikor tréningnadrágban voltam, épp hazafele sétáltam. Aztán rám köszönt 3 csaj, akikkel jóban vagyok, meg minden. Viszont buliba indultak, vagy miféle dolog, és hát elég szexi rucikban volta, meg amúgy is elég jól néznek ki.:) Szóval a, lényeg, hogy már elég jóban vagyunk, puszit, ölelést kapok, mint barát. Aztán amikorra a harmadiknak köszöntem a fent említett rituáléval, állt a zászló...:) Végül is, csak kicsit mosolyogtak, az egyik annyit mondott, hogy ezt elismerésnek veszi, én persze vörösvoltam eléggé, takarni se tudtam...:) De formák voltak, szóval végül annyira nem volt gáz a szitu bár ég a pofámról a bőr azóta is.:D


Másfelől, ha nulladikra megyek, akkor gyakran a nulladik órán is picit ágaskodni akar, nem látszik, de nem kellemes.


De úgy vagyok vele, hogy amíg minden reggel feláll, addig jó...:D

2013. nov. 19. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
#4 Te aztán konkrét vagy, barátom!
2013. nov. 22. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!