Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 13 éves vagyok és éjszaka...

13 éves vagyok és éjszaka kimentem a mosdóba és akkor láttam hogy kijött egy nagyon minimális vér, de mikor reggel felkeltem már nem volt semmi, nappal is csak egy nagyon kicsi halvány barna folt volt a bugyimban, akkor most megjött vagy ez más?

Figyelt kérdés
menstruáció

2013. nov. 25. 15:33
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is 11 éves korom körül, barna-fehér folyás volt pár napig, egy reggel hopp meglepetés :D

Nem feltétlenül kell fájnia, van, akinek később se fog, én mondjuk mindig a halálomon vagyok olyankor. Szóval mostmár akármikor megjöhet, legyél felkészülve, mindig legyen nálad betét. :)

2013. nov. 25. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek :)
2013. nov. 25. 21:24
 13/14 anonim ***** válasza:
Nekem 12 évesen, nagy görcsöléssel elkezdődött a barnázás és utána 1-2 nap után már normálisan megvolt (már nem emlékszek tökéletesen)
2013. nov. 26. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

Szia ez volt az első menstruációd!

Azóta van valami?

Én női orvos vagyok!

24N

2014. júl. 3. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!