Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Meglepodnetek ilyen valaszokon...

Meglepodnetek ilyen valaszokon egy 13 eves lanytol?

Figyelt kérdés

A lanyom gepen talaltam egy kerdessort (nem kutakodtam, csak kinn volt a kijelzen), es eleg fura valaszokat ra. Masolom:

"1. Kit tartasz példaképe(i)dnek?

Johnny Depp-et, mert olyan dolgokon tudott túllépni, amikkel én is küzdök, és nagy hatással volt rám az, amint átment, amiket túlélt. Minden szempontból egy igaz ember példája.

2. Mi volt életed legnagyobb hibája?

....

3. Van olyan döntésed, amit megbántál? Mi az?

Igen, van, hogy nem hallgattam anyukámra, amikor csak meg akart óvni olyan dolgoktól, amik ártottak nekem.

4. Visszacsinálnád?

Nem tudom. Nagyon megbántam, de szerintem így kellett lennie.

5. Vannak barátaid?

Magam barátja vagyok.

6. Ha tehetnél, min változtatnál magadon?

Azt, hogy ne viselkedjem ennyire lehetetlenül. A többit meg tudom magam is oldani.

7. Hiszel az 1. látásra szerelemben?

Nem tudom. Néha megtörtéik, te tartós kapcsolatra csak nagyon mély és hosszú barátság, bizalom után van esély."

Ez egy resze. Utana neztem Johnny Depp-nek, es azt talaltam, hogy vagdosta magat...

Elegge aggodom a lanyom miatt. Mit tegyek? Emlitsem neki?



2013. nov. 27. 20:10
 1/9 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem az élethez "nagyon komolyan" hozzáálló kiskamasz, nincs ezzel az írással semmi baj. Látszik belőle, hogy érettebb a társainál, de 13 évesen ha úgy látod normális, átlagos gyerek, nem túl zárkózott, akkor tudd be a szöveget a kibontakozó kamasz érzelmek hatásának.

Ha vagdosná magát észrevennéd a nyomokat a csuklóján, akkor tényleg baj van, de erre máe van itt több millió kérdés.

2013. nov. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Hmm, ne említsd neki konkrétan a kérdéseket szerintem, én hatalmas hisztiket vágtam már le, amikor apukám bejött a szobámba, és rákérdezett, miért küldtem szívet ennek meg ennek... Csak felhergelné magát, elvesztenéd a bizalmát, akárhogy mondod, hogy te csak véletlen láttad.

Ha vagdosná magát, vagy akármit csinálna, csak-csak látnád a nyomokat a combján vagy karján, akárhol.

Johnny Deppnek akármi más problémájára referálhatott egyébként, én nem hallottam, hogy vagdosta volna magát.


Amúgy nekem is vannak ilyen 13 éves korom körüli kérdőívek, írások, amik fájdalmasan komolyak :D

De azért beszélgess vele, figyelj oda rá, próbáld kideríteni, hogy van-e vele valami.

16/L

2013. nov. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
82%

Fura egy anya vagy.

Végigolvastam ezt - ugyan 19 éves lányként -, és az volt az első és egyetlen gondolatom, hogy büszke lehetsz a lányodra, érett, tanult a hibáiból, tisztel téged, a tanácsodat, a véleményedet.

Ehelyett te aggódsz érte. Grat.

2013. nov. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Átlagos.
2013. nov. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem értem ezek miért olyan különös... Véleményem szerint 13 éveseknél az ilyen válaszok normálisak. Ha vagdosná magát észre vennéd , nem is a csuklóján ,de a viselkedésén , közérzetén szerintem lehet , mégse ok nélkül vagdosná magát.
2013. nov. 27. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 ekifiF válasza:
Csupán ez az értékrendje, amely 7 éves koráig épült fel. De terméseztessen a környezette és a nevelés is besegit egyarányt. De amúgy ez még nem gond, hanem azzal lenne gond ha drogozna, alkoholizálna, lefeküdne fűvel fával és ha vissza feleselne bár a visszafeleselés is a kamasz kórral jár.
2013. nov. 28. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Beszeltem vele, azt mondta, tanult a hibajabol, es tudja, neki jobb, ha oszinte velem. Megkert, hogy ne feszegessuk a temat, meg tudja oldani a problemait egyedul.

Hagyjam ra?

2013. nov. 28. 07:04
 8/9 anonim ***** válasza:

Igen. És nyugodj meg!

37/N

2013. nov. 28. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Anyukám szerint én is nagyon komoly vagyok az élethez. Nincs ezekben a válaszokban semmi baj, nagyon érett a gondolkodása :) 13/L
2013. dec. 13. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!