Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ezen a kérdésen és a válaszoko...

Ezen a kérdésen és a válaszokon annyit röhögtem. Szerintetek is durva?

Figyelt kérdés

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..


Ledöbbentem, hogy a válaszolók közül 1 ember tudta csak azt, hogy mi az a nitrogén. Tényleg ennyire nincsenek tisztában az emberek azzal, hogy mit lélegzünk be az oxigénnel együtt?


2011. jan. 12. 19:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
35%
LOL :D
2011. jan. 12. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Sok mindennel nincsenek tisztában az emberek. Írják, hogy adjon natúr joghurtot, mert abban nincs tartósító. Ugyanannyi van benne, mint az ízesítettben, különben nem állna el hetekig. A babapudingban is vannak érdekes dolgok.
2011. jan. 12. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
33%
Legalább egy kicsit utánanézhetnél kérdésfeltevő, mielőtt kicikized ezeket az "egyszerű anyukákat". Az igaz, hogy a nitrogén a légkör természetes alkotója, de mesterségesen előállítva éppolyan "művi", mint a "ózonnal dúsítva". stb.
2011. jan. 12. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
A nitrogén gáz az nitrogén gáz, a mesterséges előállítás meg annyi, hogy kivonják valamilyen technológiával a levegőből. :D
2011. jan. 12. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
86%

Én azt vettem észre, hogy az első halvány második csíknál- bocsi csajok- de a józan eszünk 99,9%kuka.

És minden marhaságra ugrunk, meg benyalunk, meg meg meg meg... és mi vagyunk az a fogyasztói réteg akikre minden szrt rá tudnak sózni, csak fussa apa pénzéből...


(volt egy felmérés, ahol a konyhasót és a vizet írták le Nacl, és H2o, meg pár részlet a tulajdonságból, azt hiszem 70%a megkérdezetteknek a vizet simán betiltatná. a sót is elég sokan...)

2011. jan. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
83%

Ufff, ez tényleg durva, én gyakorlatilag két választ találtam, ami jónak mondható.

Én egyszer kétszer tettem fel egy kérdést az anyukáknak, az első kérdésemre - majdnem ugyanaz volt! - olyan válaszokat kaptam, hogy csak néztem! Másodszorra már többen válaszoltak normálisan és jó tanácsokkal. Rájöttem, hogy az sem mindegy, hogy mikor - a nap mely szakában - teszem fel a kérdést, mert ha pl. délelőtt, akkor kevés tapasztalt anyuka ül a gép előtt, házimunkával vannak elfoglalva, viszont annál több semmittevő tini, aki hülyeségeket írkál.

2011. jan. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
52%
Nem minden anyuka lehet agysebész! :)
2011. jan. 12. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
42%
Ja, és ezek osztják itt az észt! :D
2011. jan. 27. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
65%
Ahoz, h tudják, h mi a nitrogén, nem kell agysebésznek lenni, csak oda kellett figyelni annó általános suliban..:)
2011. jan. 27. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 kisnita ***** válasza:
32%
16:54-es jól mondjad! Ezek a fogalmatlanok küldenek el napjában többször minket a pi.csába meg oktatnak ki :D Anyám! Még ilyet...
2011. jan. 27. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!