Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Van itt olyan, aki jobban...

Van itt olyan, aki jobban szeret iskolában lenni mint otthon?

Figyelt kérdés
2013. nov. 28. 21:11
 1/9 anonim ***** válasza:
FÚ DE NAGYON NEM.
2013. nov. 28. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy nagyon van olyan, aki így van vele...:)
2013. nov. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
jelen.. :D
2013. nov. 28. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
66%
Igen :D pedig rossz tanuló vagyok
2013. nov. 28. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 II.Dartheon ***** válasza:

Egyetemen simán, igen! :)

Közép - és általánosban egyértelmű nem a válasz :)

2013. nov. 28. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
10.es vagyok és mindig gyülöltem iskolába járni (sose fogom szeretni szerintem). de pár napja nagy a veszekedés az itthoniakkal és nagyon örültem, hogy suliba mehettem ma, mert ha nem is tudták mi a bajom, jobb kedvem lett tőlük :D
2013. nov. 29. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én szeretek bent lenni. :) Sokkal jobb, mint itthon kuksolni. Ott vannak barátaim, haverjaim, ismerősök stb. El lehet velük szórakozni. Így 11.-ben már a tanárokkal is jól kijövünk és nem az a tipikus kisiskolás "félünk a tanárbácsitól ezért csöndben vagyunk" feeling van. Olyan 4es tanuló vagyok (jó, valamiből 3as...) és mégis szeretek bent lenni. :)


17L

2013. nov. 29. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
A professzorom reggel 7-től este 10-ig bent volt a Kandóban. Ő jobban szeretett ott lenni, mint otthon.
2013. dec. 3. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Utalom a sulit annyira h logtam is nem is egyszer... Csaladvedelmishez ment az ügy de fojtattam a logast... Intezet a kovetkezo
2013. dec. 6. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!