Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyukák akik otthon vagytok...

Anyukák akik otthon vagytok mivel töltitek el azt az idöt, amíg a gyerek (ek) óvodában/iskolában vannak?

Figyelt kérdés
Termèszetesen a "szokásos" (mosás, fözès, stb.) tennivalókon kívül?
2013. okt. 8. 13:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
18%
Szex,fogyózás,tv,sz.gép,stb
2013. okt. 8. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Első,te magadba szexelsz?:D Én gépezek,tanulok(egyetemre járok),anyuékhoz átmegyek,barátnőkkel tali vagy vásárlás,és akkor meglepem valamivel a gyereket vagy a férjemet...:DD
2013. okt. 8. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
95%

Ami minden nap fix: 1-1,5 óra torna és a főzés. Én gyúrom a tésztás és sütök minden napra friss pékárut.

A héten nekiálltam a karácsonyi ajándékoknak, ezzel elleszek a következő hetekben.


De mindig van valami: nyár végén a ruhák átválogatása, az elmúlt hetekben a bankok számlacsomagjait néztem át hogy a legolcsóbbat válasszuk.


A lányunk 4 éves múlt, az iker fiaink 3 évesek múltak.


Pénteken általában dolgozok, mert cukrász a szakmám és szerencsére a barátok, rokonok tőlem rendelik a tortát.

2013. okt. 8. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Kutyasétáltatás ,takarítás ,mosás ,főzés . + Ma iratkoztam be nyelviskolába ,mivel külföldre költözés előtt állunk így a tanulás is bekerül a napi elfoglaltságok közé .
2013. okt. 8. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
74%
A szokasos tennivalokon kivul attol fugg... Ma szaunaztam holnap is fogok de csak mert keves az idom azutan ha jol megy torna+szauna....8:30ra viszem a Fiam. Aztan haza mosogep indit kaja feltesz, takaritas teregetes ha kesz a kaja Fel 11re megyek tornazni altalaban es vagy kardio vagy sulyzos edzes van... Delre vegzek es akkor beulok a szaunaba ott 30-40 percig sulok aztan zuhany es ovi...
2013. okt. 8. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
17%
Azért némely cinos anyukák néha felengednek egy-egy jóképű férfit :)
2013. okt. 8. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Mivel itthon vagyok, elhozom őket délben, kb. négy órám van reggelizni, vásárolni, összerakodni az ágyneműt, porszívózni, mosni. Ha kell, főzök is. Mellette tanulok angolul, németül. Nem is elég az idő semmire.
2013. okt. 8. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
80%
Olvasni senki nem szokott? :(
2013. okt. 8. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
De én szoktam ,imádok olvasni (: ! (4. voltam )
2013. okt. 8. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
3-as vagyok: szoktam olvasni, de főleg este vagy ha megyek valahová tömegközlekedéssel, esetleg a játszótéren.
2013. okt. 8. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!