Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ti hogy éreztétek magatokat...

Ti hogy éreztétek magatokat amikor megtudtátok hogy Paul Walker meghalt?

Figyelt kérdés
Olvastam neten hogy valakik sokkba estek és nem tudják felfogni... Ti hogy emésztitek/Emésztettétek meg?:S

2013. dec. 3. 17:24
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
70%
Engem teljesen lesokkolt, el is sírtam magam, pedig 28 éves várandós nő vagyok, nem egy tini rajongó. Szimpatikus ember volt, mindenféle sztárallűr nélkül. Nagyon sajnálom őt, sok jót vihetett volna még véghez mind filmek, mind pedig jótékonykodás terén.
2013. dec. 3. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
70%
Hát ennyire azért nem ért sokkolóan, de sajnálom, komolyan.
2013. dec. 3. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
75%
Első vagyok, lehet rosszul fogalmaztam, nem szó szerint kaptam sokkot, de nagyon megdöbentem, és elérzékenyültem. Remélem így már érthető.
2013. dec. 3. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
61%
Én a másik véglet vagyok, én azt sem tudom, hogy kicsoda! :) hihi. :) Sajnos nem is érdekel. Engem nem hatott meg.
2013. dec. 3. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
91%
Sajnálom, bár nem igazán ismertem a színészt. Megráz az ilyen értelmetlen, korai halál. A roncsot látni pedig tényleg sokkoló volt.
2013. dec. 3. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
73%

Először nem tudtam, pontosan ki az :/

Aztán megtudtam, hogy "Brian O'Conner", akkor eléggé elkezdtem sajnálni. Nagyon bírtam abban a sorozatban, ő a kedvencem. :(

2013. dec. 3. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
81%

Nem tudom, én abba a csoportba tartozom, aki úgy van vele, tényleg szörnyű, hogy meghalt, de naponta sok-sok ember hal meg. Szerintem ő nem érdemel ennyire nagy sajnálatot, még ha kedveltétek is. Én bírtam mint színész, kár érte tényleg. Úgy tudom nem valami drogos idióta, hanem normális volt a való életben, szörnyű volt a baleset, de ez van, egyszer mindenki meghal. Az én reakcióm annyi volt, hogy: "Jaj szegény srác..." És enyhe rossz érzésem volt, hogy nem látok tőle több filmet. De nem sokkolt le vagy ilyesmi, illetve más színészeknél is szomorú vagyok, hogy tőle nem látok több filmet. (De mindenkivel így vagyok, ha meghal egy ember, akit esetleg ismerek, akkor csak az jut eszembe, mennyi mindent el akartam neki mondani, és ő nekem mennyi mindent el akarhatott volna mondani?)


15/F


(Szerintem sokan átesnek a ló túloldalára, és túlzottan sajnálják - kegyetlenül hangzik, de reálisan nézve így van.)

2013. dec. 3. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
75%
Én sem tudom kicsoda...
2013. dec. 3. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
98%
Amikor először megtudtam ? Rákerestem, hogy ki ő. Fogalmam sem volt róla eddig, hogy ki ő. Szörnyű ami vele történt, de sajnos megtörténik másokkal is.
2013. dec. 3. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
78%
Én sem tudtam eddig, hogy kicsoda ő. Hát igen. Sajnálom. De benne van a pakliban, bármikor, bárkivel történhet ilyesmi.
2013. dec. 3. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!