Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ti hogy éreztétek magatokat...

Ti hogy éreztétek magatokat amikor megtudtátok hogy Paul Walker meghalt?

Figyelt kérdés
Olvastam neten hogy valakik sokkba estek és nem tudják felfogni... Ti hogy emésztitek/Emésztettétek meg?:S

2013. dec. 3. 17:24
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
86%
Előtte nem ismertem , de azért szomorú voltam ,mert mindig veszteség amikor egy tehetség meghal...
2013. dec. 3. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
81%

'Egyszer a sebesség fog megölni de ne sírj mert én mosolyogni fogok...'

Imádtam és imádni is fogom Pault, és eléggé megrázott mikor láttam a képeket,hogy mi maradt az autóból. Sírni nem sírtam,illetve ment tovább az életem,de tegnap este is rajta gondolkoztam,hogy,hogy történhetett ez és,hogy mennyire nem számított erre senki,de a halál sajnos váratlanul csap le.

Nyugodjon Békében!

2013. dec. 3. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
100%
Még annyit,hogy aki látta a képeket az gondolhatja,hogy nem 100-al csapódtak ki az útról..felelőtlenség ilyen gyorsan hajtani egy kocsival,meg is lett ennek a következménye és nem kell műszaki hibára meg ilyesmikre fogni,ha betartják a sebességkorlátozást vagy minimálisan lépik túl talán könyebben is megúszták volna:(
2013. dec. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
96%
Sehogy,.mivel nem tudom ki ő, de nyugodjon békében.
2013. dec. 3. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
34%

Kb leszarom.Azét az "kissé" jobban érdekelt,hogy anyukám meghalt,amikor 11 voltam,meg màr az a mamàm is 1 éves haldoklás utàn,aki utàna nevelt.Szòval "hogyan emésztettem meg P. W halàlàt"?!LOL

18/L

U.I:örülök,hogy a te életedben nem törtèntek tragédiàk,hogy még ez is megráz!

Am leszarom,ha lepontoztok!!!

2013. dec. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
93%
Addig a pillanatig, míg nem olvastam a halálhírét azt sem tudtam, hogy a világon van. ettől függetlenül sajnálom, mert fiatalon halt meg, és értelmetlen módon.
2013. dec. 3. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
96%

Sajnos eddig én se ismertem őt, borzasztó, mennyi nagyon jó embert ismerek meg a halála kapcsán, pl. majdnem egy éve Mitch Lucker.

Nyilván nem voltam a rajongója, de együtt tudok érezni velük, és nagyon sajnálom a hozzátartozóit, barátait is, nagyon fiatalon halt meg.

16/L

2013. dec. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
100%
Hihetetlen.. Arra gondoltam, hogy az élet iróniája, hogy épp egy jótékonysági rendezvényről ment haza. Még utolsó perceiben is jót tett/jó ügyet szolgált, tiszteletét tette egy jó ügy érdekében létrehozott eseményen.
2013. dec. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
97%

Nem igazán tudom ki ő. Láttam hogy meghalt és sokan nehezen fogadják el. Valami színész volt azt hiszem. Nem igazán tudom ki ő, ezért csak annyit éreztem: "Kár hogy meghalt." Ha ismeretem volna biztos megrázott.

De egy kicsit zavar, hogy mindenki csak erről beszél, amikor FrankWolf is meghalt. És nem balesetben. Az ő halála jobban megviselt, mert őt 'ismertem' és szerettem. Még meg is sirattam.

Biztos hogy ha én is szerettem volna Paul Walker-t biztos őt is megsirattam volna.

R.I.P. FrankWolf & Paul Walker

2013. dec. 3. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
69%
Mindenkit sajnálok, aki meghal, de különösebben nem érintett meg. Ő pont olyan ember számomra, mint bárki más, akit nem ismerek.
2013. dec. 4. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!