Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ti elengednétek a 14 éves...

Ti elengednétek a 14 éves lányotokat szilveszterkor?

Figyelt kérdés

A lány én vagyok:D úgy lenne ez az egész,hogy vagyunk kb 20an(ha nem többen) és így az utcán vagyunk este/éjjel elvagyunk,hülyéskedünk..

Inni nem iszok,mert engem nem úgy neveltek.

Hogyan hozzam fel ezt a témát,és hogyan beszéljem rá őket?


2013. dec. 4. 16:22
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem engedtek el 14 évesen, de minden szülő más. Én elengedném a gyerekem (ha lenne), de csak ha tudom, kikkel van, ha elérhető, hívható, és előtte megbeszélünk mindent. Csak úgy bele az éjszakába semmiféle információ nélkül nem valószínű.
2013. dec. 4. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Utcára csak úgy, biztos nem.

Házibuliba, már ismert barátokkal, igen.

2013. dec. 4. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Igen házibuli lenne csak utánna mennénk ki.

De én nem akarok ilyen 1 fele már hazajönni hanem minimum egy 3-4ig. Szerintemegy évben egyszer lehetne ilyet engedni mert sehova sem szoktam bulizni járni.

2013. dec. 4. 16:56
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

14 éves lány vagyok.

Ahogy az ősöket ismerem tuti,hogy nem.

szal nem.

2013. dec. 4. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Kizárt.

Szilveszter éjjel még egy felnőttnek is különösen veszélyes az utcán "buliznia".

Ilyenkor hatványozottan megnő az egy négyzetméterre jutó részeg idióták száma. Ráadásul petárdáznak orrba-szájba.


14 évesen max. egy barátnőjéhez engedném át a lányt, ahol szülői felügyelettel bulizhatna.

2013. dec. 4. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Biztosan nem.

Barátnőhöz elmehetne,úgy,hogy ott van sok barátnő, a szülők meg azért rájuk néznek,de utcára,buliba,kocsmába egyátalán nem.

2013. dec. 4. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
77%

Én anno szülői felügyelet mellett ittam KO-ra magam 14 évesen, szilveszterkor.

Találékony korosztály ez, akárhol tudnak inni.


Elengedném, de tudjam hova megy, kikkel, telefon legyen bekapcsolva, és ha nem veszi fel, érte megyek.

2013. dec. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarlak elkeseríteni de én nem engednélek el.Utcára legalábbis semmiképpen sem. Barátnődhöz igen. És ahogyan írták, telefon bekapcsolva.
2013. dec. 4. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Minek akartok kimenni az utcára? Ott semmi olyasmi nem lesz, amiért érdemes lenne. Tömegnyomor, verekedés, balhék, sok részeg ember, stb. Inkább maradjatok a házban, szórakozzatok ott. Ha nem mentek ki, lehet, hogy a szülők is elengednek. Nyilván nem úgy kell beharangozni, hogy 20fős házibuli lesz. Én is mehettem 13-14 évesen a barátnőimhez szilveszterezni.


Szerintem egyébként mindenképpen azt beszéld meg velük, hogy reggelig maradsz. Ennyi idősen egyértelműen benyomjátok majd a szunyát, nyugtasd meg a szüleidet, hogy van hol aludnod abban a házban, és hogy délelőtt hazamész. Persze este/éjfélkor beszéljetek telefonon.

2013. dec. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
58%
Engem elengednének,de nem is vagyok olyan h részegen fetrengjek 3 fiúval,kicsit iszok,de tudom a mértéket.15/L
2013. dec. 4. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!