Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Elengednétek 16 éves lányt...

Elengednétek 16 éves lányt szilveszterkor buliba?

Figyelt kérdés
2009. dec. 30. 12:58
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%
Az attól függ. Osztálytársaival valamelyikhez házibuliba igen. Discoba nem... Sajnos ez egy ilyen világ.. :( (ja és elkérném azok telefonszámát is, akikkel menne).
2009. dec. 30. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
100%

Nem sok mindent írtál.

Diszkóba?Házibuliba?Ismered azokat akikkel megy?

Ha házibuli és nagyjából ismered a társaságot akkor nyugodtan elengedheted.Diszkóba megfontolandó...

2009. dec. 30. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
igen, de csak megbízható helyre, és megbízható emberekkel, akiket ismerek és csak akkor,hogyha telefonos kapcsolat van (mondjuk két óránként felhívsz, hogy minden oké)
2009. dec. 30. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
63%

Én 16 vagyok .

Szerintem engedd el , 16 éves lány már nem kislány,

én most h szünet van mindennap 1-2 körül járok haza és bulizok , de ebbe semmi nincs :D kihasználom a fiatalságom :D

2009. dec. 30. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem is jokat irtak az elozok, elengedheted, de tudd, hogy pontosan hol van.Amugy az utolso valaszolonak annyit, hogy azert ovatosan, mert 16 evesen nem sok mindent tudsz meg a vilagrol...
2009. dec. 30. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
100%
én elengedném házibuliba, de discoba és egyéb nagy clubokba nem...
2009. dec. 30. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim válasza:
100%
Szerintem nyugodtan engedd el ha társasággal megy akár házibuliba akár discoba! Nagy lány már tud magára vigyázni és a többiek is vigyáznak rá! Megértem, hogy aggódsz de nem olyan borzasztóak a bulik!
2009. dec. 31. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
100%

tökmindeggy h házibuliba vagy discoba megy- ha megbizhato elnegedném, de csak akkor ha tudom h hva megy, ha megbizhato a társaság és ismerem is öket, és telefonos kapcsolatban vagyunk - de mindenképpen megvárnám mire haza kell érjen, és ha nem ér haza időben akkor tuti legközelebb nem megy sehova.


de ettől függetlenül a véleményem az h tökmindegy h házibuliban van vagy discoban ha rosz társaságban van és tudják befolyásolni ugyis megcsinál olyan dolgokat amiket nem szabadna. de ha megbizhato és tudja minek mi a következménye akkor nem biztos h megteszi. de sok függ a személyiségtől és a baráti társaságtol :)


jo bulizást szilveszterre mindenkinek, és természetesen BUÉK

2009. dec. 31. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
91%
Én elengedtem a 14 éves lányomat.
2010. jan. 1. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim válasza:
57%
igen,de 16 elég fiatal és nos hát...'butácska' kor,hajlamos azért a hülyeségbe,belegabalyodni
2010. jan. 1. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!