Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Létezik ilyesmi? :DDD Már 2x...

Létezik ilyesmi? :DDD Már 2x is szürkés lett (ebből az egyiknél konkrétan jókis sötétszürke) bolti szőke hajfestéktől a hajam, ezért most csak egy próbatincset festettem be alul, hogy ne az egész hajamat rontsa el, ha szürke lesz megint.

Figyelt kérdés
és hogy ha ez az egy tincs nem lesz szürkés, akkor nemlétezik hogy amikor az egész hajamra kenem föl a festéket, más színt eredményez és valahogy mégis szürkés lesz, ugye? :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDD hülye kérdés, de már rettegek mindig :D
2013. máj. 1. 13:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Nyilván valami hamvasat vettél azért lett szürkés. Természetes vagy arany árnyalatot vegyél, akkor nem lesz olyan. Attól hogy az a tincs pont nem lett szürkés, még lehet hogy a hajad többi részén olyan lesz.
2013. máj. 1. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
A hamvas szőkék eredményezhetnek szürke szint ha a hajadban ilyen a pigment szám szerintem inkább platinával próbálkozz az picit fehéres sárgás szint eredményez szerintem szép de amugy a bolti hajfestékek 99% hibás... én mint fodrász inkább azt ajánlom mondj le az othoni festésről mert én pl naponta 5 vendégből 4 nek javitom ki az otthoni festés hibáit és higgy nekem nem sokkal drágább egy szakember mint a bolti festék :D
2013. máj. 2. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Hát ez most wellaton 12/0 ,aminek az a neve hogy speciális természetes szőke,akkor ez most nem hamvas,ugye?:D

mostmár rákentem igazábol a hajamra,majd ha lemostam megírom milyen lett...

és egyébként ez a festék például 7-800 forint volt,egy fodrász körülbelül 4000ért festené be,vagy még több,aztán minden hónapban visszamenni tőfestésre az megint csomó pénz.. úgyhogy szerintem nem igaz,hogy nem sokkal drágább egy szakember,de javíts ki,ha tévedek!

2013. máj. 2. 12:47
 4/7 anonim ***** válasza:
nem ez nem hamvas szőke, ez egy természetes árnyalatú világos szőke hajfesték.
2013. máj. 2. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nos,ugy összességében nem lett olyan rossz,de azokon a részeken ahol már alapból is nagyon világos,már-már fehéres szőke volt,ott most is kicsit szürkés árnyalatúra szívta le a festék:/ 1-2 hajmosástól ki fog fakulni biztos,és akkor megint csak fehéres árnyalatú lesz szürkés helyett..

de most következő hónapban megint nem tudom,hogy mit csináljak..

vegyek valami sötétebb árnyalatú,sárgásabb szőkét vagy mi?:(

de annyira tetszenek ezek a világos szőkék:(

2013. máj. 2. 14:54
 6/7 anonim ***** válasza:

Elég fura hogy neked a természetes festéktől is szürkés lesz... hányas oxit használtál hozzá?

Legközelebb valami szép arany árnyalattal próbálkozz szerintem. Pl 12.03-as árnyalat ha nagyon világos kell.

2013. máj. 2. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

nem használtam hozzá külön oxit!

és igen,szerintemis érdekes,amit művel a hajam állandóan:D

bár most egész elviselhető lett a múltkoriakhoz képest,ne konkrétan szürkét képzelj el hanem ilyen nagyonvilágos fehéres-szürkét inkább

de ez is csak a hajamnak azon a részén (leginkább elöl)

van,ahol alapból is nagyon fehéres volt

a hajam többi részén teljesen normális színe van..

mindig ez van!

ha valami aranyszőkét veszek attól félek hogy sárgás lesz..

csomó ideig az volt a problémám,hogy sárgás lett mindig,most meg már az,hogy szürkés lesz:DDDD

2013. máj. 2. 15:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!