Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit tegyek hogy ez a helyzet...

Mit tegyek hogy ez a helyzet megváltozzon?

Figyelt kérdés
14 éves lány vagyok most jöttem gimibe Budán lakunk és nagyon gazdagok vagyunk de a szüleim mindig későn éérnek haza persz sokszor elhívom a barátnőim szoktunk néőha egymásnál aludni meg bulizni de a szüleim elmennek munkába 8-kor amikor én suliba én hazajövök 2-körül megtanulok tv-zek netezek van hogy elmegyünk vásárolgatni a barátnőimmel a szüleim hazajönnek 7-kor váltunk 2szót aztán vacsizunk utána meg felmennek ha szólok hogy legyenek többet velem azt mondják azért dolgoznak hogy ilyen jól élhessek másnap meg hoznak valami ajándékot ipod-ot vagy egy másik mobilt hétvégente meg parikra mennek segítdetek ti mit tennétek a helyemben.
2009. nov. 24. 12:16
1 2 3 4
 1/36 A kérdező kommentje:
Bocs a helyesírási hibákért de ténleg nagyon gyorsan írtam.
2009. nov. 24. 12:20
 2/36 anonim ***** válasza:
81%
nem tudsz mit tenni.
2009. nov. 24. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
68%
cseréljünk már...
2009. nov. 24. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
68%
Nem akarsz cserélni?
2009. nov. 24. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
100%

Jah, nekem sem jó családi élet sem jó anyagi helyzet nem adatik meg... oké nem is élünk nagyon szarul, de azért nehéz... +nekem elváltak a szüleim... tehát örülj hogy legalább ennyid megvan... keress barátokat, igaziakat, akikkel nagyon jó kapcsolatban leszel, csak így tudod pótolni a szüleid "hiányát" most akkor példálozok (dehülyeszó XD)

egyik legjobb barátom : anyja meghalt

egyik legjobb barátom : apja meghalt

stb... nem mondom hogy nincs családom mert van, de a JÓ barátokkal pótolom a hiányosságokat, mellesleg mindegyikünk tud hangszeren is játszani, (én nem is eggyen :P ) volt már fellépésünk is meg minden. Hamarabb önállósodtunk ennyi...

2009. nov. 24. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk ugyan ez van apám ügyvéd anyám top modell gazdagok vagyunk de szinte soha sem látom őket és amikor mondom nekik hogy legyenek többet velem akkor vesznek nekem ajándékot és azt hiszik hogy minden rendben van de nem.

annyit tudsz csinálni hogy mond nekik hogy elmehess a partikra meg ahova tudsz.nekem is bejött.

2009. nov. 24. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
100%
ez nagyon szomorú, a szeretet és törődést semmi sem pótolja igazán.keress igazi barátokat!azok talán valamennyire pótolják ezt a hiányt.
2009. nov. 24. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
38%
Cseréljünk már!!! :D
2009. nov. 24. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
100%
próbálj meg leülni velük és elmondani,hogy a szeretetükre,törődésükre sokkal nagyobb szükséged van, mint néhány drága kacatra....legalább egy egy közös nyaralásra el szoktak vinni téged?
2009. nov. 24. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
55%
én küldenék a helyedben nekem pénzt, és akkor jó barátok lehetünk!!! légyszííí:)
2009. nov. 25. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!