Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak hogy megváltozzo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak hogy megváltozzon ez a helyzet? Hogy lesz így csajom?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok nagyon szegények vagyunk de suli mellet nem tudok dolgozni, nincs rendes ruhám cipőm, ha nagy a hajam magamnak vágom vagy haver vágja, telómon lassan egy éve nincs pénz, régen amikor anyagilag jobban ment jártam konditerembe de mostmár oda se járhatok, jogsiról szó sem lehet, ritkán tudok elmenni csak bulizni. Nem tudom meddig lehet ezt még így bírni.
2010. nov. 12. 22:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
34%
Első!
2010. nov. 12. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%
Első! A csajok pénzcentrikusak! :S
2010. nov. 12. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Szoptad az elsőt :D
2010. nov. 12. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
48%
most tudom hogy ez hülyén hangzik de szerintem ha kedves vagy a csajokkal és megértő nem fogja őket érdekelni hogy milyen a ruhád vagy hogy magadnak vágod a hajad. próbálj meg szerintem hétvégén dolgozni vagy estefele.
2010. nov. 12. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
mondom hogy dolgozni nem tudok mert nagyon nehéz a suli igy is keveset alszok
2010. nov. 12. 22:23
 6/13 anonim ***** válasza:

Szerintem egyenlőre koncentrálj a sulira, érettségizz le, ha tanultál szakmát, utána elmehetsz dolgozni. Családod is segítheted vele és az egyéni igényeidre is többet tudsz majd költeni.

Ha lányról van szó ne is foglalkozz az anyagiakkal, tudom, hogy nagyon rossz érzés lehet és neked ez kínos, de hidd el, ha egyszer valaki belédszeret, azt nem fogja érdekelni, hogy ki vágja a hajad.

2010. nov. 12. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
én magam vágom, festem a hajad, magamnak szedem ki a szemöldököm, csinálom a műkörmöm, minden ilyet magamnak csinálok, amiért mások egy csomó pénzt feleslegesen kihajítanak az ablakon. Van egy jó turi, ott veszek magamnak adidas, nkie, benetton stb. cuccokat párszáz forintért, és nem látszik annyira, h csóri vagyok. Voltak már pasijaim, neked is biztos lesznek nőid, ne keseredj el! Egy részmunkaidős állás is segíthet, én egy időben takarítani jártam egy öreg nénihez.
2010. nov. 12. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
bocs, elírtam :hajam, nike
2010. nov. 12. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
jah azt elfelejtettem leírni h én vasalok,mosok magamnak:S
2010. nov. 12. 22:34
 10/13 anonim ***** válasza:
akk ne azt reklámozd hogy nincs jogsid, hanem hogy vasalsz mosol magadra. sztem értékelik a csajok ha nem nekik kell majd a párjukra mosni vasalni :) jo ez kicsit talan erős, de a lényeg tényleg az hogy emeld ki a jó tulajdonságaid és ne a negativakat reklámozd, mint itt is tetted.
2010. nov. 12. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!