Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit mondjak anyának ha titokba...

Mit mondjak anyának ha titokban el akarok menni randira?

Figyelt kérdés
Szoval 12 eves vagyok es ma delelott 10-kor randim van. Azt mondtam anyanak hogy boltba megyek (mivel oda is akarok) de azt mondta utolag hogy mast is kell venni ezert megyunk kozosen. De kozben meg randira megyek. Es most nem tudom hogy mit mondjak anyanak hogy hova megyek. Mert ha randit mondanek akkor nem tudom hogy mit szolna hozza. Ez lesz az elso randim. Nagyon surgosen szeretnek valaszt kapni. Koszi.

#randira hívás #titokban #el akarpk menni #mindjak #anyának?
2013. dec. 29. 01:22
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Jobb az őszinteség - az én édesanyám kiszúrta, hogy randiztam úgy, hogy közbe NEM...:D Boltba mentem, és hát össszefutottam egy csaj ismerősömmel, végül hazakísértem... Aztán minden okés lett volna, csak anyukám sokakat ismer aztán a város meg kicsi és visszahallotta, hogy este nyolckor csajokat kísérgetek haza...:D Hát képzeled hogy milyen ciki volt, amikor rákérdezett..:D (Ja fiú vagyok, ha nem kötötted volna össze.) Mindenesetre mondta, hogy nem para, csak sóljak ilyenkor... Nem hitte el, hogy csak hazakísértem mert úgy alakult a beszélgetés..:D Igaz én 15 éves vagyok.


Szerintem mondd el max nem örül neki... Lehet nem enged el, de ha normális, akkor valami komprumisszumos témát enged... Mivel ha elmondod azt jelzed, hogy Te megbízol benne...

2013. dec. 29. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Én is gondolkodtam rajta már hogy elmondom neki csak még sosem voltam randin és passz hogy mit fog szolni. Ha nem rnged el akkor szivtam. De nagyon szépen koszonom h tanacsot adtal es akkor igy biztosan elmondom neki. Onbizalmat adtal. Koszi megegyszer :)
2013. dec. 29. 01:54
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nincs mit sok sikert!:)
2013. dec. 29. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
71%

"muter hallod mégse megyek boltba ink átmegyek a haveromhoz/barátnömhöz este jövök"

tessék egy jó mondat ;)

2013. dec. 29. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
73%
Anya, elhívott egy barátom, hogy találkozzunk, majd jövök. De szerintem el is mondhatod, bár én sem szóltam egy randiról sem, bár nem is nagyon voltak azok randik, azok kimegyek és elcsábítom a pasit egy kis szesz mellett hadjáratok voltak.
2013. dec. 29. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Anya, megyek babázni, jövök nemsoká.
2013. dec. 29. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
36%
Azért ez elég gáz 12 évesen hova randizgatsz? Pláne hogy még hazudsz is az anyukádnak,kérdezd meg elmehetsz-e a randira 12 évesen nem is értem miért nem kérsz enegdélyt még nagyon gyerek vagy.
2013. dec. 29. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
47%

Én nem kértem engedélyt... találtam kifogást miért értem haza később. Miért megyek el hétvégén. ok: mert ha meghallották azt hogy pasi, akkor ordítoztak hogy nem mehetek sehová egy pasival se.


Így nem maradt más mint hazudni.


A te eseted pl...hát ha tudod, tedd át máskorra a randit.


27/N

2014. jan. 4. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Mondd azt hogy egy ismerősöddel találkozol
2015. dec. 8. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!