Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok akik otthon vagytok...

Kamaszok akik otthon vagytok és nem mentetek sehova szilveszterezni, nem érzitek kicsit rosszul magatokat?

Figyelt kérdés
Én itthon vagyok a szüleimmel meg még egy házaspárral , de igazából netezni , zenét hallgatni és filmet nézni fogok egész éjszaka és nem érzem magam a legjobban ebben a helyzetben , egyedül. Ez lett volna ez első év ,hogy valahova elmegyek szilveszterezni , de nem kaptunk helyet, ahol lehettünk volna, így nem lett belőle semmi. 14L és most ne kezdjétek légyszíves azokat,hogy még kis taknyos vagyok stb. ,mert a korombeliek mind házibuliban vagy ilyen helyeken szórakoznak és amúgy is 9. osztályos vagyok...

2013. dec. 31. 20:23
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Tőlem megkérdezték aznap és ezt válaszoltam:

,, Nem megyek sehova, inkább nézem itthon a Bagi-Nacsát a Sas kabarét, meg a Gundit a TV-ben.

Miért? Mert a buli csak akkor jó, hogyha másnap emlékszek is rá.

Én emlékezni szoktam, de a barátaim nem. És nem akarom mindig azzal zárni minden évet, meg kezdeni az újat, hogy meleg vizet itatok a sok hülyével, hogy hányjon végre, és ne kapjon alkoholmérgezést. Taccsra vágja a hangulatomat. Sajnos nekem olyan barátaim vannak, hogy éjfélre mind kidől. nem tudok úgy ünnepelni. Úgyhogy nem megyek sehova. Köszi szépen. '' Részlet egy ismerősömmel folytatott facebook beszélgetésből.

17/f

2014. jan. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Egy kicsit szomorú voltam, mert senki sem hívott idén sehova, pedig szilveszterkor általában ott alszok egy barátnőmnél+eljön egy másik lány is és 3asban nagyon jól szoktuk érezni magunkat, idén meg kaptam egy facebook üzenetet hogy búék.. Na mindegy, amúgy az ilyen nagy partik nem hiányoztak:-)
2014. jan. 2. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!