Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok akik otthon vagytok...

Kamaszok akik otthon vagytok és nem mentetek sehova szilveszterezni, nem érzitek kicsit rosszul magatokat?

Figyelt kérdés
Én itthon vagyok a szüleimmel meg még egy házaspárral , de igazából netezni , zenét hallgatni és filmet nézni fogok egész éjszaka és nem érzem magam a legjobban ebben a helyzetben , egyedül. Ez lett volna ez első év ,hogy valahova elmegyek szilveszterezni , de nem kaptunk helyet, ahol lehettünk volna, így nem lett belőle semmi. 14L és most ne kezdjétek légyszíves azokat,hogy még kis taknyos vagyok stb. ,mert a korombeliek mind házibuliban vagy ilyen helyeken szórakoznak és amúgy is 9. osztályos vagyok...

2013. dec. 31. 20:23
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
79%

Én itthon vagyok és rosszul érzem magam, mert beteg vagyok :D

És most le is fekszem aludni :D

19/F

2013. dec. 31. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:

Nem akarok discoba menni , csak házibulit a barátokkal, ha lehetne valahol.


Amúgy gyógyulást! :)

2013. dec. 31. 22:29
 13/22 anonim ***** válasza:
79%
Velem is úgy volt, hogy idén megyek el először szilveszterezni, aztán abbamaradt. Igazából van benne egyféle foreveralone érzés, de a legfontosabb, hogy a családom itt van, szóval ez kárpótol bármit.:) Boldog új évet mindenkinek! :) 16/L
2013. dec. 31. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
79%
nekem az összes haverom/barátom messze él és má programjuk van szval sorozatmaraton+ facebook a barátnőmmel 16/L
2013. dec. 31. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
73%

Boldog új évet kedves kérdező!

Remélem nem volt azért olyan rossz ez az éjszakád :)

2014. jan. 1. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:

Köszi! Viszont! :)

Nem volt annyira katasztrófális, de fényes sem. Remélem a következő jó lesz végre.

2014. jan. 1. 03:03
 17/22 anonim ***** válasza:
76%

Nyugi,én voltam szilveszterezni, egy laza kis bulinak indult,de ennyi balhét életemben nem láttam. A sok részeg ember mind megbolondul és balhéznak.

A házibulin még nem is volt gáz,de a discoba, uram.


Ja és mikor éjfél lett egyik barátomat hánytattam, körülöttem meg mindenki ordibált,hogy "buééék" szóval... :D


Simán ráérsz még. Most 17 vagyok,de jövőre lehet csak házibuliba megyek,oda is csak valami kisebb társaságúba :D


Boldog Újévet Mindenkinek!

2014. jan. 1. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
52%

Én tavaly, majdnem 16 évesen szilveszterezhettem először külön a szüleimtől.:) Előtte nem igazán vágytam el és az volt az első házibuli is, amiben voltam. Nagyon jó társaság volt, viszont rengeteget ittunk..vagyis én elég sokat, így szinte csak foszlányokra emlékszek a tavalyi szilveszterből. Idén egy másik társasággal lehettem, akiket a volt barátomon keresztül ismertem meg.:D Fogtam hajat tegnap este, ittam is mértékkel, vigasztaltam egy részeg leányzót, veszekedtem a volt barátommal és az estét a legjobb barátnőmmel na meg a barátjával tölthettem egy kocsiban a süsü pezsgő társaságában.:D Olyan érzésem van, mintha itthon maradtam volna és lemaradtam volna valamiről ..hiába volt mindenben részem, mégis többre számítottam idén..Igazából nem tudom miért meséltem el a szilveszterem, gondolom még a kávé nem hatott:(

majdnem 17/L:D

2014. jan. 1. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
55%
Énis elég sz*rul éreztem magam tegnap este :) Rossz volt egyedül otthon ülni, miközben a többi barátom bulizott.. 14/L
2014. jan. 1. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem. A szilveszter nem jelent semmit, nem ad külön indokot a bulizásra. Új év, tyűha. Ha épp olyan a kedvem, akkor beszélek pár haverral, és közösen elmegyünk valahova. Egyébként is ilyenkor tele van a város részeg elmebeteggel, aki szerint jaj de menő, hogy s*ggrészegen vonszoltatják magukat.
2014. jan. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!