Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért akadt így ki anya azon,...

Miért akadt így ki anya azon, hogy sok a ruhám? Mit csináljak, hogy elfogadja?

Figyelt kérdés

Eddig egy szót sem szólt.

Ma hazajött és elkezdett veszekedni velem, hogy mennyi cuccom van, nem igaz, hogy én folyton vásárolok, nem normális, hogy minden a ruháimmal van tele és hogy a szobámba már lépni nem lehet, mert mindenhol doboz van, amik tömve vannak a ruháimmal (vannak szekrényeim, de oda már nem fér be semmi).

Ezt így minden előzmény nélkül.

Nagyon szeretek vásárolni és tudom, hogy túlzásba viszem néha. Nem tudom, miért borult így ki, amikor ha rendelek valamit, ő veszi át, általában látja, amikor megpakolt szatyrokkal jövök haza.

Szóval eddig semmit nem mondott.

Nem tudom, hogy tudnám vele elfogadtatni és megértetni, hogy azért csinálom, mert egyvalami (igazából valaki) nem lehet az enyém és ezért mindent megveszek, ami egy kicsit is tetszik.


Azt mondta, hogy tüntessem el a cuccaimat a szobámból, mert nem állapot, hogy az eddigi csatateret úgy oldottam meg, hogy vettem dobozokat és abba pakoltam mindent, azokat meg betettem az ágy alá meg egy paraván mögé, ami meg nem fért el, azt áthordtam az öcsémhez...De nem tudom hova tenni őket, azt nem engedi, hogy a gardróbját használjam (amit ő nem használ amúgy), több szekrény nem fér a szobámba.


Régebben elég duci voltam, nem tudtam csinosan öltözködni, most pedig örülök, hogy bármit feltudok venni. Ez még nem bűn.



2014. jan. 6. 19:24
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Mennyire örülnének a rászorulók ennyi ruhának! Amúgy meg tényleg baj van, ha elhiszed, hogy majd egyszer hordani fogsz ennyi rongyot. A kényszeresek mind ezt csinálják. Elhitetik magukkal, hogy nekik aztán szükségük van mindenre, ami tornyokban áll felhalmozva. Szerintem a családi problémákon így próbálsz a magad módján túljutni. Ebben leled az örömödet, mint valami drogban. Éppen ezért kellene szakemberhez fordulnod, mert így évek alatt szépen elidegeníted magadtól a hozzád közelállókat, mert besokallnak a kis hobbidtól.
2014. jan. 7. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
90%

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__kamasz..


ezt tuti te kérdezted :D meg volt egy "mulasztottam egy napot a suliból, mert vásárolni mentem Bécsbe apámmal" kérdés...az is a tied:D

ne unatkozz ennyire;)

2014. jan. 7. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

Kiváncsi lennék azóta benőtt-e a fejed lágya, mennyi hülye kérdést feltettél itt, szidtad anyukádat, akinek az életedet köszönheted.

Remélhetőleg rájöttél idővel, hogy anyukád normális értékrendű ember és a baj apukáddal van/ volt.

2021. máj. 6. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Most màr tudom kire is mondjàk igazàból, hogy ANYASZOMORÍTÓ 😒

szegény anyukád úristen


Remèlhetőleg, ha már ennyire gyerekes és önző vagy, nem akarsz majd gyereket, mert akkor ő is megszívná, hogy te vagy az anyja

2021. máj. 6. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!