Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Gáz vagyok, ha napok óta egy...

Gáz vagyok, ha napok óta egy ölelésen gondolkodok?

Figyelt kérdés
Pár napja megölelt az a fiú, aki tetszik. Akárhányszor visszagondolok rá, kiráz a hideg és pillangókat érzek a hasamban. :) Gáz?:(
2014. jan. 11. 21:02
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Tulajdonképpen teljesen mindegy. Senki nem látja a gondolataid.
2014. jan. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Dehogy gaz:-)

En mar 11 napja gondolok egy olelesre (bar tobb is volt) aznap ismertem meg a fiut es olyan jol elbeszelgettunk odaadta a kesztyujet ks mert fazott a kezem, es olyanokat mondott , hogy szep vagyok meg edes:) De mas tetszik neki, sot nekem mondta el mit erez a lany irant.Irigylem a lanyt, mert mindent megtesz erte:) csak amikor hazaertem eszmeltem ra, hogy en bizony szerelmes vagyok.Nagyon hianyzik.Legkozelebb kb. augusztus vegen talalkozunk.Mondotam neki, hogy jojjon el falunapkra is.Es azt mondta jon

De ha minden jol megy egy suliba fogunk jarni szeptembertol.

Jaj nagyon egyutt erzek veled:)

Sok sikert remelem lesz koztetek valami.^^

14/L

2014. jan. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Igaz, én fiú vagyok, de nem visszagondolok egy ölelésre, hanem pont, hogy vágyok rá...:) Van olyan lány barátom, aki meg szokott ölelni, és csak úgy jól esik maga a dolog... Amikor olyan magányos, és elhagyatott vagy iszonyat sokat segít egy ölelés... Bearanyozza a napomat..:)
2014. jan. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én már több mint egy hónapja agyalok egy puszin, és még most is érzem az illatát, ahol közel hajolt hozzám...:) Szóval szerinten nem gáz, együtt jár ezzel a dologgal.:) 16/L
2014. jan. 12. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ez a szerelem, és ha ezt gáznak érzed, akkor nem őszinték az érzéseid!
2014. jan. 12. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem gáz.. én a barátom ölelésére gondolok mindig ha hiányzik :)
2014. jan. 12. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Akarmilyen kicsi dolog tortenik avval a fiuval aki tetszik, en napokig el vagyok ajulva. :) 14L

Bocsi az ekezetekert.

2014. jan. 12. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Hogy gáz-e? Kérdezd meg bármelyik velünk egyidős lányt.

Mindenki tudja, mit érzel. Mindenki átélte már legalább egyszer, vagy ha még nem, vágyik rá. Mert ezen mindenki keresztül megy. Én egy őszi baráti beszélgetős estén gondolkodom immáron három hónapja, ahol több történt, mint baráti beszélgetés. Eszméletlenül hiányzik az este. Az akkor történtek, és az akkor elszalasztott lehetőségek.

Ne aggódj, ez a világ legtermészetesebb dolga.

2014. jan. 13. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem. Nekem nagyon régóta tetszik egy srác, 3 éve egyszer véletlenül hozzámért egy picit. akkor napokig csak arra gondoltam, és még most is, ha eszembe jut, jönnek a pillangók (nem volt köztünk semmi azóta) :) 16L
2014. jan. 17. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!