Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok, ti mennyit gépeztek,...

Kamaszok, ti mennyit gépeztek, telefonoztok naponta?

Figyelt kérdés
Soknak tartjátok? Mit csináltok a gépen, telefonon?
2014. jan. 18. 10:06
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Sokat, soknak tartom, de rengeteg mindent csinálok már gépen, amit eddig máshogy oldottam meg. Sok barátom messze lakik, velük itt tudom tartani a kapcsolatot, az osztálytársaimmal fontosabb dolgokat megbeszéln Facebookon, a legfrissebb dolgokat megtudni a kedvenc bandáimról, sorozataimról.

Telefonozni annyit nem szoktam, csak este twitterezek amíg el nem alszok.

2014. jan. 18. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Sokszor fel napokat is eluldogelek a gep elott.

Es soknak tartom,de nincs mit tenni,fuggoseg.

2014. jan. 18. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Gépet csak sorozat nézésre használom kb két naponta 1 részt nézek. Meg esetleg ha valami dogát kell írni suliba akkor azt azon csinálom. A telefonom hát az meg állandóan a kezemben van még a mosdóba is azzal járok :DD Valószínűleg ez már egy kicsit beteges de teljesen bepánikolok ha nincs a kezemben. Állandóan csetelek rajta meg folyamatosan nézegetem a dolgokat neten.
2014. jan. 18. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
gépen néha sorozatot nézek,vagy net de inkább telefon,ott beszélgetek a barátnőimmel
2014. jan. 18. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Változó, 2-3 óra is összejöhet akár.


Soknak tartom, de ez van. Általában elveszek a neten, sok az érdekes infó, amibe belebotlik az ember...:)


Néha jó olyan évi 1-2 alkalommal egy hétig abbahagyni a gépezést... Teljesen elfelejteni. Én szólok is ismerősöknek, hogy nem leszek elérhető gépen. Ilyenkor van időm mindenre... Szóval kell ez.:)

2014. jan. 18. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Sokat. Sokat buszozok,buszon pedig telefonozni szoktam.


Telefonon: reggel az az első,hogy megnézem mik történtek.

Tumblr,Instagramm,Viber,Naptár-Emlékeztetők (reggel megnézem és így összeáll nagyjából a napi programom), youtob,zene, sorozatok is vannak rajta, olvasni is ezen szoktam, ebay, we<3it, különböző butikok honlapja (zara,bershka,h&m,tally stb) Skype,Messenger Mindmegette, Face Time..hirtelen ennyi jut eszembe amiket napi szinten használok

Játékok: crash derby, hay day, need for speed, FlCommander, Audi RS3, Call of Duty, SpeakingPal (ez ilyen nyelvoktató program) Azthiszem ennyit használok rendszeresen a többit csak hébe-hóba.


Gépen: Nem sokat szoktam,de gyakorozni, facebookozni nem szoktam gépen,mert csak üzenetekre használom azt meg a telefon kiadja, házikhoz szoktam még használni, meg sorozatokat nézni, híreket olvasni. Meg van pár honlap amit gépen szeretek jobban nézegetni.


Változó mennyit használom. Van,hogy pl egy házihoz 2-3 óráig kell használnom,de van,hogy 2-3 óráig olyan kedvem van,hogy sorozatot nézek :D Kedvtől függ. Képes vagyok egy huzamba akár 5-6 óráig csak gépezni,de van,hogy több napig be se kapcsolom.


Viszont telefon nélkül végem lenne.

2014. jan. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Telefonozni csak ha hívnak engem. Gépezni állandóan
2014. jan. 20. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Gépezni elég sokat. Amint végeztem a tanulással, leülök, ami kb olyan 6 óra tájt van. Elég sok mindent csinálok a gépen. Fogalmazásokat is gépen szoktam írni. Sorozatokat és filmeket is mindig itt nézek. Meg persze sok távolibb ismerősöm van akivel így tudom tartani a kapcsolatot.

Rajzolni is gépről szoktam.. Zenét hallgatok még, esetleg olvasgatok. Mani-pedi vagy esetleg sminkelés közben is bevan kapcsolva a gép, hogy közben nézzek valami sorozatot. Reggel iskola előtt is szoktam gépezni, muszáj zenét vagy valami poénos hanganyagot hallgatnom mielőtt suliba megyek. Meg persze játszani is szoktam.

Telefonon néha felnézek a fb-ra, de az ritka.

2014. jan. 21. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Gépezni olyan napi 3-4-5-6 óra, attól függ. Ha unatkozok, akár a 8-10 is megvan, ha el vagyok foglalva akkor van hogy 2 sincs meg.

Telefonozni nem sokat, fél, 1 órát egy nap.

2016. júl. 1. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!