Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért kell bántani azt a...

Miért kell bántani azt a fiút, akinek nagyobb a melle mint az átlag fiúknak?

Figyelt kérdés

A fiamnak 14 évesen elkezdtek nőni a mellei, de a szakorvos azt mondta, hogy ez a pubertás korral együtt jár, de nem lát esélyt rá, hogy majd valamikor vissza fog fejlődni a melle.

De ezért szegényt nagyon bántják az iskolában.


2014. jan. 21. 08:07
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
96%
ilyennel ne foglalkozzatok... az öcsémnek is nagy a melle (mint a lányoké) de nem cikizik miatta,tesiórára lazább pólót hord és el van intézve
2014. jan. 21. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
54%

Hagyd a francba! Nem kell foglalkozni veluk. Sajnos ezt hozta magaval ez az elromlott vilag. Esetleg nem tud sulit valtani? En tudom milyen erzes hisz rengeteget bantottak engem a latasom miatt es rengeteget sirtam mar az oviban is. A lenyeg ne menjen le az ok szintjukre. Az ilyenek semmit sem erdemelnek. Fel a fejjel, kitartas es biztasd a fiad. Mond, hogy nincs egyedul ezzel.

18/L

2014. jan. 21. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
30%
Használjon nyugodtan melltartót,mert akkor nem látják. 23/L
2014. jan. 21. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

A mai fiatalok úgy vezetik le az energiájukat, hogy valakit kinéznek maguknak és csoportosan rászállnak, megverik.


Iskolaváltás lesz, mert középiskolába megy majd a fiam. Talán ott a tanulással foglalkoznak, és nem avval, hogyan a másik hogy néz ki.

2014. jan. 21. 08:58
 5/17 A kérdező kommentje:
ma 08:33 Neked mi bajod a szemeddel? Bántottak téged is?
2014. jan. 21. 09:00
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, hogy voltatok-e endokrinológusnál?, mert nekem azt állapította meg, hogy a női hormonok sokkal magasabbak, mint a férfi. Sokáig tartott amíg elfogadtam magam amilyen vagyok.
2014. jan. 21. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
sajnos ez sok fiút zavar. nekem az elsö barátom is igy volt, végül ö megoperáltatta 18 évesen. Öt nem cikizte senki hanem öt magát zavarta, nyáron is atlétát vett fel amit ugy betürt hogy leszoritsa de volt olyan is hogy nyáron sem volt hajlandó levenni a pulóverét emiatt.
2014. jan. 21. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
45%
2014. jan. 21. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
95%

Nőies melle az én fiamnak is van. De erről nem tehet, nem szabad elítélni ezért. Sajnos a leszorításos módszer nem jó, mert emlődaganatot okozhat, így inkább melltartót vesz fel.

(Műteni lehet, de biztos, hogy jobb lesz.)

2014. jan. 21. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
95%
nem biztos (javítva)
2014. jan. 21. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!