Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért kell bántani azt a...

Miért kell bántani azt a fiút, akinek nagyobb a melle mint az átlag fiúknak?

Figyelt kérdés

A fiamnak 14 évesen elkezdtek nőni a mellei, de a szakorvos azt mondta, hogy ez a pubertás korral együtt jár, de nem lát esélyt rá, hogy majd valamikor vissza fog fejlődni a melle.

De ezért szegényt nagyon bántják az iskolában.


2014. jan. 21. 08:07
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
94%
A fiad kövér? Mert soványaknak általában nem szokott lenni melle. Ha kövér akkor meg ez van, ezért nem kéne csúfolni.
2014. jan. 21. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
89%

Hát én viszont úgy gondolom, hogy ha csöcsei vannak, azzal kell valamit kezdeni mert az egész életét tönkreteszi. Ha dagadt, akkor diéta és edzés. Ha valamilyen betegség, vagy rendellenes fejlődés, akkor meg orvossal konzultálni és leszedni valahogy. Akár gyógyszerrel, akár plasztikai sebésszel.


Egy teljesen átlagos és normális embernek is borzasztó nehéz érvényesülnie és boldog életet élnie. Ha nekem vagy a gyerekemnek ilyen problémám lenne, biztos hogy azonnal megoldanám.


Ez a ne foglalkozz vele, meg válts iskolát hülyeség. Ha nem cikizi senki, barátnője akkor sem lesz, ahogy önbizalma sem.

2014. jan. 21. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Ha okosabb, vagy kedvesebb azoknál akik bántják, vagy valami más általuk irigyelt tulajdonsága van, akkor ettől nem lehet így megszabadulni. Találnak ugyanis mást amivel bánthatják.

Ahogy írták lehet túlsúlytól, akkor diéta mozgás kell rá. De lehet maga a serdülés is. 14 évesen normális: igazából minden fiúnak megduzzad, érzékeny az emlőállománya ilyenkor. Alkati kérdés, hogy kinek mennyire látszik.

Az ilyennel lehet várni. Majd ha már napi szinten kell borotválkoznia, akkorra illik elmúlni ennek.

műteni csak azt kell, ami

- féloldali

- ami a serdülés befejeztével sem múlik el

- vagy ami urológiai elváltozáshoz társul.

2014. jan. 21. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Én ismerek olyan lányokat akik pont erre gerjednek. :$$$
2014. jan. 22. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Bocsáss meg, de mire?
2014. jan. 22. 09:19
 16/17 A kérdező kommentje:

tegnap 11:59

Átlagos testalkatú, egyáltalán nem túlsúlyos. Csak nagyon nőies a melle.

2014. jan. 22. 09:20
 17/17 anonim válasza:
Gyúrjon mellre, és legalább vagány mellizma lesz. Én a helyében ezt csinálnám.
2014. jan. 25. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!