Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kedves szülők! Hogyan reagálná...

Kedves szülők! Hogyan reagálnátok, ha kb.13-15 év közötti gyereketek egyszer csak talajtorna bemutatót tartana nektek a fürdőkádban?

Figyelt kérdés

szóval, kád tele vízzel, ő meg behívna titeket, és a kádban talajtorna gyakorlatok egész sorozatát adná elő, fejen állna, bukfenceket csinálna, gyertya állásból hátrafele bukfencet és hasonlók. mi lenne a reakciótok?

köszönöm a válaszokat előre is!


2013. szept. 29. 11:38
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Úristen, ez az én gyerekem???

Megkérdezném tőle, hogy mit evett ivott.

Na jó, szerintem meg sem tudnék szólalni, tátva maradna a szám.

a 3 éves lányom is szokott ilyeneket csinálni a kádban, azonnal kikapom a kádból ilyenkor

2013. szept. 29. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Elgondolkoznék, hogy melyikünk tépett be. Vagy ő, vagy én, de az biztos. Amúgy meg örülnék, ha akkora kádunk lenne, hogy bukfencezni lehet benne.
2013. szept. 29. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Én is ezt akartam írni mint az utolsó. A mi kádunkba még rendesen elfeküdni sem lehet nem hogy bukfencezni meg talaj gyakorlatozni.
2013. szept. 29. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Az én szüleim szerintem előbb kórházba vinnének, mert nekünk is nagyon kicsi kádunk van, csúnya vége lenne benne egy fejenállás-kísérletnek. Aztán elbeszélgetnénk, hogy miért éreztem szükségét a dolognak, pont a fürdőkádban, tele vízzel, amikor eddig a leghalványabb érdeklődést sem mutattam a torna iránt.
2013. szept. 29. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor elgondolkodom, hogy ez hogy a fenébe jutott eszedbe? :D Vagy ez így hogy? Te akarod megcsinálni?
2013. szept. 29. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha ezt csinálná azonnal kiparancsolnám mielőtt betörné a fejét!Ezután leszidnám hogy mégis hogy a francba jutott ez az eszébe!
2013. szept. 29. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
ezen jót nevettem:D köszi.:D
2013. szept. 29. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Ezt könnyen meg lehet csinálni kicsi kádban is, veszélytelenül.
2013. szept. 29. 15:31
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem a kérdést. Leszidnám mert kipocsolta a vizet? Vagy benevezném az xfaktorba? Tényleg nem értem. Játszik a kádban.


Ennyi idősen nem kéne már, de ti neveltétek.

2013. szept. 29. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Megkérdezném, mit szívott.


De most komolyan, ilyen hülyeséget hogy lehet kitalálni ???

2013. szept. 29. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!