Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők, ti mit szólnátok, ha...

Szülők, ti mit szólnátok, ha a 16 éves lányotok belevésné a karjába a barátja nevének kezdőbetűjét?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretik egymást állításuk szerint.. Nyár közepe óta vannak együtt. Minden idejüket együtt töltötték, de a lányom így nem tanult..Általánosban végig kitűnő volt, tavaly évvégén is meglett a 4,3as átlag..de most félévkor csak 2,6 lett.. Semmi se érdekelte, bármivel büntettem, ezért sszobafogságot kapott és a barátja sem jöhet át meglátogatni.. Nem egy iskolába járnak, így már két hete nem találkoztak.. A lányom azt mondta pénteken, "ha nem találkozhat a fiúval vér fog folyni".. Nem vettem komolyan.. Iskolába menet ejtett egy elég mély sebet a karján, ami a fiú nevének első betűjét mintázza..

2014. jan. 22. 08:36
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
fejbeverném amiért ilyn idióta. hátha megjön az esze
2014. jan. 22. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
Valamit baromira elcsesztél ezzel a gyerekkel, már ha valós a történet:)
2014. jan. 22. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
40%
Azt, hogy h.lye ötlet volt belekarcolni, de amúgy ezzel téged akar bűntetni, mert neked is fáj, hogyha látod, hogy fájdalmat okoz magának. Ilyen bosszú.. Miért nem engeded találkozni a szerelmével? Szerintem ettől csak idegeskedni fog, nem biztos, hogy jobban fog tanulni. Meg hát a jegyei miatt bűntetni, és hát a pasi a párja, a másik fele, és az rossz neki, hogy nem találkozhat vele!! Tudom, direkt ezért akartad, hogy neki rossz legyen, de ááhh!!! Akik szeretik egymást, azokat miért kell teljesen eltiltani??:O A lányod jegyei miért fontosabbak, mint hogy a lányod mit érez? :O:O
2014. jan. 22. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
50%
Utolsó,már ne is haragudj,lassan megbukik!!! 2,6os átlag szégyen középiskolában.A lány ráadásul zsarolja az anyját.Egy gyerek még akit rendesen helyre kell tenni.Igenis fontos a suli.Egy tini meg tudja már hogy mi a kötelessége és hol a helye,azért mégis csak egy gyerek.
2014. jan. 22. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%
ráadásul a pasi klinikai eset az tuti
2014. jan. 22. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
42%
De attól még nem kéne eltiltani amúgy. Neki most ő a legfontosabb az életében. Ti hogy reagálnátok rá, hogy ha többet nem is találkozhatnátok a gyereketekkel addig, amíg x pozíciót el nem értek a munkahelyeteken? Persze felnőttként megvan az a felfogás, hogy oké, harcolok ezért, de kamaszként ilyesmi nincs nagyon jelen. Én is így viselkednék ilyen helyzetben. Meg az én anyukám tudja, hogy a barátom iszik, cigizik és néha füvezik, de kedveli, mert rendesen viselkedik és mert szeretem, szóval ha vagdossa is magát a fiú, lehet rendes, pl az exem is ilyen volt.
2014. jan. 22. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
37%

A veréssel aztán sokat fogsz elérni a lányodnál.... nem tudom az ilyenek minek vállalnak gyereket, akik csak pofozni tudják de nevelni nem...


Beszélgetni kéne vele, jobban megismerni, hogy mi játszódik le benne, miért van rá ilyen hatással a fiú, mit érez iránta, miért nem találja meg a középutat a tanulás és a barátja között stb....

2014. jan. 23. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim válasza:
Lehet, hogy ez figyelem felkeltés, de valószínű van mögötte valami gond. Finoman mond el neki, hogy ezen változtatnia kell és jobban tanulnia. Szerintem attól, hogy mindentől eltiltod és megütöd csak rosszabb lesz neki! Nem gondoltál arra, hogy nem a pasijamiatt ilyenek az osztályzatai hanem falami komolyabb gond van e mögött? persze ez nem biztos. Étkezési zavarom volt és vagdostam magamat szüleim megtudták és csak annyit mondtak, hogy hülye a gyerek. Mi lett belőle még szarabbul lettem és egyre mélyebbre süllyedtem! Ha leszidod a lányod ez jusson eszedbe! Beszélgess vele, kérdezd meg miért csinálja stb. Ha valami kérdésed van írj nyugodtan.
2014. jan. 23. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim válasza:

A lányod nem százas! Viszont a barátja az még egy ötvenes SEM!

Én a legjobb megoldásnak azt tartom, hogy ketté válaszd őket!

Azért az nagyon durva már, 4 es átlag, aztán jön ez a depi gyökér, és a hatására lerontja a lányod a jegyeit 2 re, ez végülis normális, de nem jó!

Az iskola fontos! (Ebben a korszakban!)

Ha vagy akkor marha, és engeded hogy találkozzanak, a lányod sorba megbukik!

Kapj észhez!

Te vagy a szülő! Vedd el a legfontosabb dolgot ami számára fontos! Ami most a bartája!

Ja és, Це не гарантує успіху.

2014. jan. 23. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim válasza:

És mi lesz majd, ha a srác esetleg dobja?


Én sose értettem, hogy hogyan romolhat le valakinek az átlaga ha jár valakivel? Nem voltam valami jó tanuló, mert egy lusta disznó vagyok, de mikor lett barátnőm, szárnyaltam, nagyon jól tanultam. (Aztán ki lettem rúgva, és hasonló átlagom van, mint a lányodnak, de az már részlet kérdés :D.)


Barátja egyébként mit szól ehhez a vagdosáshoz? Elég IQ betyár lehet, ha hagyja. Ha nagyon jóhiszemű akarok lenni, akkor azt mondom, hogy tanulhatnának együtt is, mondjuk nálatok, hogy lásd, tényleg tanulnak. Ha meg javulnak a jegyei, akkor meg lehet náluk is.

2014. jan. 25. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!