Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szerintetek normális, hogy a...

Szerintetek normális, hogy a 15 éves lányom akar venni egy csipkés "szexi" tangát?

Figyelt kérdés
2014. jan. 30. 09:03
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
88%

Sosem felejtem el, hogy az első tangámat hogyan, mikor kaptam. :)

14 éves elmúltam, amikor imádott keresztanyámmal vásárolgatni mentünk. Egy fehérnemű boltban voltunk, amikor azt mondta, válasszunk nekem is valami szépet. A választás egy fehér tangára esett, amin apró fekete kis virágok voltak.

....A szüzességemet 18 éves koromban veszítettem el.

Arra akarok kilyukadni, hogy a két dolognak semmi köze egymáshoz!!!! :D

2014. jan. 30. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
68%
UI.: Azért egy 15 éves középiskolás lánytól ez szerintem cseppet sem meglepő!
2014. jan. 30. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
77%
Tangát ugyan sosem hordtam, de mindig voltak ilyen csipkés bugyijaim, egyszerűen jól néz ki, noha én se mutogattam és most se mutogatom senkinek, jó érzés felvenni és kész :D Persze azért nem kizárt hogy a lányod más célokra akarja használni, ezt neked kéne tudnod, esetleg megkérdezni tőle vagy ilyesmi.
2014. jan. 30. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
6%
Nem
2014. jan. 30. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
3%
Normális, hogy ilyet akar venni. De az már nem, hogy meg is osztja veled....
2014. jan. 30. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
19%
Hát én meg 15 évesen vesztettem el a szüzességemet, mégis mindig egyszínű pamut tangákat hordtam...:)
2014. jan. 30. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
24%
(Szeretnék én is szexi csipkéseket, selyemtangákat, stb-ket, de sajnos minden nem-pamutra allergiás vagyok.)
2014. jan. 30. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
10%
nem tudom minek egy 14-15 évesnek tanga..vannak szép csipkés francia bugyik is ha csinos alsót szeretne,szerintem a szexis tanga kicsit túlzás,azért még gyerek
2014. jan. 30. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
57%
13 vagyok és anyukám régi szexis tangáit hordom, de nem mutogatom,csak szeretem magamon.
2014. jan. 30. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
71%

Igen.


Én 14 éves vagyok, és szeretem a csipkés fehérneműket, és nem, senkinek se akarok tetszeni, egy ember kivéve, az pedig én vagyok. Egész egyszerűen szépek! És mindegy, milyen k.vás fehérnemű van rajtad, senki sem látja.


Kivéve, ha:


- épp öltözöl, és jelen van; ez lehet egy barátod, aki előtt nem szégyenkezel, vagy valamelyik szülőd épp benyit, stb. - őt nem érdekli


- orvos; őt se fogja érdekelni, milyen alsónemű van rajtad, nem azért vagy ott, és csak megbízol benne


- pár év múlva majd valaki, akivel lefekszel. Na most, ha már valakivel képes vagy lefeküdni, akkor csak nem szégyenkezel előtte meztelenül se.


14/L

2014. jan. 30. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!