Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mi kell ahhoz, hogy szabadidőm...

Mi kell ahhoz, hogy szabadidőmben magán nyelvórákat tartsak? Tanári végzettség, vagy elég csak egy vállalkozás is?

Figyelt kérdés
2013. nov. 10. 23:44
 1/4 anonim ***** válasza:

Hivatalosan nem kell hozzá végzettség, csak el kell mondanod az ügyfeleknek, hogy nincs semmilyen végzettséged és nem vagy tanár.

Viszont tartalmilag attól még lehet kontárkodás. Az egy szakma.

2013. nov. 11. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Állami nyelviskolában nem(bár ez nem szabadidő), felsőfokkal magániskolában és egyéb helyeken(persze nem fognak). Mindenért, amiért pénzt kérsz, nyilván számlaképesnek is kellene lenni. Mondjuk tanultam f.s tanárnál is és anyanyelvű tudású képzetlennél is és mégis jobb volt.
2013. nov. 11. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Van állami nyelviskola?
2013. nov. 12. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én is gondolkodtam ilyenben. Igazából nem kell hozzá semmi, csak nyelvtudás és magyarázat. A NAV nem tudja ellenőrizni, ha pl. megszabod, hogy általános és középiskolásoknak tartod, mert a saját vagy más gyerekét nem használhatja fel erre. Csak arra figyelj, hogy ha meghirdeted, akkor ne írj árat.
2016. jún. 24. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!