Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Normális dolog 12 évesen...

Normális dolog 12 évesen kezdeni az önkielégítést?

Figyelt kérdés
A gyerek a legjobb barátom volt. De egy nagyon rossz kamasz társaságba került.
2008. júl. 21. 16:26
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
76%

Miért ne lenne az normális, ha valaki maszturbál 12 évesen? Miért rosszabb az sokkal, mintha dohányozna? A dohányzás káros, a maszturbálás nem az. A gyerek így fedezi fel a testét. Aki sose maszturbált (szerintem olyan nincs), annak aligha lehet normális szexuális élete később. Dohányoznia meg innia tényleg nem kéne, de lehet, hogy csak nagyfiúskodni akar és majd rájön, hogy ez nem jó, sem anyagilag sem az egészségének. A kávézáshoz nem tudok hozzászólni, én sose kávéztam, vagyis én csak a burger kinges jeges kávét iszom meg (mert ott melóztam és azt megszerettem, mert zárós voltam), igazából az se egészséges, de nem hiszem, hogy olyan nagy baj lenne. De szerintem ott a szülőkkel is valami gond lehet, ahol a 12 éves gyerek cigizhet meg ihat. Mondjuk nekem van olyan barátnőm, aki 10 évesen suttyomban cigizett (de csak napi fél szálakat), és nem lett belőle egy züllött ember, mára ügyvéd lett belőle, amúgy vallásos is, minden vasárnap templomba jár (énekel a kórusban), satöbbi satöbbi, igaz, sajnos még mindig dohányzik, de amikor a kisbabája született, amíg terhes volt, meg amíg szoptatott nem cigizett.

Persze ettől még nem jó, hogy cigizik meg hogy iszik, de még van rá remény, hogy abbahagyja. De jobb lenne, ha inkább te próbálnád más irányba terelni. De nem a maszturbálásról van szó vagy a kávézásról, hanem a cigiről meg a piáról.

2008. nov. 18. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
97%
Én most 13 éves fiú vagyok, 10 éveskoromban kezdtem önkielégíteni, szerintem ez teljesen normális.Soha nem keveredtem rossz társaságba.Nem cigizek,drogozok, iszok, és 5-ös magatartásom van.Én biztos vagyok benne hogy ez normális dolog.
2009. febr. 14. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
Nálunk má 5.-be ciki volt ha valaki nem csinálta =D
2009. márc. 8. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
Nálunk is
2009. ápr. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
83%

Teljesen normális, pláne ha fiú. Én amugy 11 évesen kezdtem.


(15/L)

2009. máj. 29. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
97%

Ez természetes minden kamasznál, én pédául 9 évesen kezdtem,

ne tiltsd neki, inkább tanítsd meg, ha rosszul csinálja az késöbb baj lehet mert ha elsieti az orgazmust az késöbb a szexben rosszabb lesz!

2009. aug. 19. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 Aubrey* ***** válasza:
1%
Szerintem gusztustalan dolog főleg ha egy lány csinálja! pfuujjjj
2010. júl. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
89%

Utolsó, te nagyon el vagy tévedve.:D Teljesen normális ha egy lány csinálja, de ha te nem akarod akkor nem kell csinálnod, magadat fosztod meg az élménytől..


Teljesen normális 12 évesen, az öcsém 9 de már ovi óta matyizik :D

2010. aug. 9. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem az nem normális, ha valaki nem csinálja.Az önkielégítés hozzásegít az egészséges szexualitás kialakulásához.Lányoknál is.
2010. aug. 9. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
95%

Nézd, én már 6-7 éves korom óta csinálom, mert felfedeztem, hogy finom simogatni és el is mentem. Na erre rákaptam és azóta is csinálom. (persze nem, mint egy őrült, csak módjával). Emellett párommal is nagyon jól megvagyok "úgy".

A társaságnak nincs köze hozzá és ezzel nincs baj.

20/L

2010. aug. 9. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!