Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Az iskolákban mikor van a...

Az iskolákban mikor van a felvilágositás óra?

Figyelt kérdés
Érdekelne hogy hanyadikban van, fiam nem akar róla beszélni.
2008. júl. 21. 18:35
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Nekünk volt, hogy egy félévben négyszer volt ilyen óránk. A betétek fajtáiról és méreteiről már értekező fogalmazást tudnék írni, ugyanúgy, mint a drogok különböző fajtáiról, hatásairól, fellelhetőségükről stb... Kicsit talán túlzásba vitték. Nekem már a szőr feláll a hátamon, ha ez jön szóba. Arról érdekes módon senki sem beszél, hogy mi is történik tulajdonképpen egy aktus közben, vagy hogyan kell szedni a fogamzásgátló tablettát, pedig ahogy elnézem, ezzel nem sokan vannak tisztában (én se, haha). És akkor jönnek a kérdések, hogy 'mi az a fehér dolog ami ott kijön' stb.
2009. jan. 4. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Nekünk is 6.-ba Egészségtan!Ez csak egy fél vagy 1 évig van,és itt szó esik mindenről amit tudni kell.De csak egy részébe van szó a ezekről a dolgokról.
2009. márc. 8. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim válasza:
most vok 7.-es és nálunk is 6.-ba volt de nálunk együtt világosítottak fel mindenkit fiukat éé lányokat is egyaránt:D
2009. júl. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
én 6 megyek és az egészségtant már végiglapoztam és egy-két oldal volt benne.úgyhogy szerintem 6-ban lesz
2009. aug. 31. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:
Nem tudom nekünk állítólag 8-ba lesz de én úgy tudom hogy 6-ba kéne lennie bár nálunk már 5-be mindent tudott az egész osztály
2014. szept. 22. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!