Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mennyire nehéz 10 cm-es...

Mennyire nehéz 10 cm-es tűsarkúban járni? 17/L

Figyelt kérdés
2014. márc. 5. 16:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Brutál fárasztó. Egy fél órácska még elmegy, de ha egész estés a szórakozás, eszem ágában nem lenne felvenni. Az esküvőmön is csak a fotózáson volt rajtam, 1 óra múlva már sántikáltam, utáltam, pedig nagyon szeretem a magas sarkú cipőket, edzett vagyok. De a 10 centi az már valami.
2014. márc. 5. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én nem tudok. Nem is akarok. A lábaimnak is kényelmesebb, egészségesebb egy 6-7 centis sarok. 28/N
2014. márc. 5. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon ritkán hordok magassarkút, de sosincs gondom vele. Amikor először felvettem, akkor is normálisan tudtam benne járni.
2014. márc. 5. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Majd megtudod, ha elesel!
2014. márc. 5. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Cipőtől függ. Én van, amiben imádok menni, meg sem érzem kb, hogy magassarkú, de van olyan is, amiben 10 perc után már majd meghalok.

Különben úgy átlagban szerintem tűrhető. Meg kell tanulni és szokni.

2014. márc. 5. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 piroska és a farkas ***** válasza:
Szerintem lehetetlen :) legalábbis nekem...még akkor is, amikor poénból felpróbálom a cipőboltban :)
2014. márc. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Az elején nem könnyű, de fokozatosan megszokod. Én ma már végigtáncolok egy estét is benne, de az elején bizony volt, hogy cipővel a kézben mentem haza.
2014. márc. 5. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
40%

Megszokás és gyakorlás kérdése.

Nézd meg a versenytáncosokat, ők ilyen sarkú cipőben töltik életük felét (próbák plusz versenyek), és nem csak sétálgatnak.

És nyilván ők sem tűsakúval a lábukon születtek. Szóval megszokható, kényelmeset kell választani, érdemes rászánni a pénzt. Egy tánccipő sem véletlenül 20-30e Ft.

2014. márc. 6. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
A versenytáncosok közel sem 10 centis sarkú cipőkben táncolnak....
2014. márc. 6. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Azért a 8 elég közel van a 10-hez szerintem :) Vehetjük úgy, hogy 8 cm-es sarokkal táncolni kb olyan, mint 10 cm-sel csak sétálni :)


Jó, abban igazad van, hogy korosztályokon és kategóriákon alapuló korlátozások vannak. A 12 éveseket nem engedik túl magas sarkú cipőben táncolni.


De felnőtt A, S kategóriában gyakorlatilag azt veszel fel, amit akarsz, és ott nem ritka a 10 cm-es sarok sem.

2014. márc. 6. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!