Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mennyire nehéz 10 cm-es...

Mennyire nehéz 10 cm-es tűsarkúban járni? 17/L

Figyelt kérdés
2014. márc. 5. 16:31
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
27%
A tanuláson járjon az eszed,ne a tűsarkú cipőn.Szerintem az emberiség leg eszementebb találmánya.
2014. márc. 9. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Meg kell szokni és akkor észre se veszi az ember milyen magas a sarok.


Tudod kérdező, én 56 éven keresztül jártam 10 cm magas sarkú, körömcipőben de szandálban is.


Ennek egyik előnye ha valaki nem elég magas növésű és zavarja. -- engem speciel idegesített hogy csak 152 cm vagyok. Igy szoktam rá a magas sarkú cipőkre- de fokozatosan emeltem a sarok magasságot.


A másik előnye az lett, a 10 cm magassarkú hordásának

hogy nem fáradtam el a gyaloglásoktól!


-- tudniillik gyermekként 16 éves koromig, senki nem vette észre, hogy borzalmasan lúdtalpas vagyok.

Aminek az a hátránya, hogy a lúdtalpas ember nem tud sokat sétálni, nem képes gyalogolni, mert hamar fárad, a gerinc megfájdul, meggörbül, az egyensúly vesztések miatt.


Így viszont a magas sarok kiküszöbölte a lúdtalp problémámat! S annyira hozzá szokott a gerincem is hogy ha lapos papucsba akarok járni akkor elveszítem az egyensúlyomat. Még a papucsom sarka is magas igaz most már csak 5-6 cm az én koromban.


A hátránya a magas sarkú cipőnek!!! El deformálódik a nagy lábujj-ráfordul a többi ujjra és igy keletkezik egy elég szép csont bütyök-- ehhez mérten kell cipőt is venni... mindig egyre hegyesebb orrút!

2014. márc. 10. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!