Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » A lányom hazajött kékre...

A lányom hazajött kékre festett hajjal, mit csináljak vele?

Figyelt kérdés
előtte meg sem kérdezett
2014. márc. 5. 18:49
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi idős?
2014. márc. 5. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
20%
én közölném vele hogy vagy holnap önszántából elmegy fodrászhoz és választ valami emberi színt, vagy teljesen feleslegesen festette be mert az elkövetkezendő fél évben iskolán kívül sehová nem mehet :)
2014. márc. 5. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
39%
Hány éves? Életkori sajátosság a lázadás, próbál ne frászt kapni! Talán ha leülnétek beszélgetni a dologról, el mondanád nyugodtan a problémádat és megkérdeznéd őt is, hogy miért csinálta az célra vezető lenne. Nyilván nem kérdezett meg, mert nem engedted volna úgy sem. Talán csak színező és vízzel ki jön az első hajmosáskor. Fiatalság bolondság. Legalább nem bedrogozva, részegen tért haza! Próbálj lenyugodni és próbálj vele beszélgetni, mert a harag a vita nem fog segíteni. Előbb utóbb kinövi ezt a szörnyű időszakot, és újra a te gyönyörű kislányod lesz. Tinédzser életkori sajátosság a lázadás! (Nem irigyellek! )
2014. márc. 5. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
60%
Azt, hogy holnap megyek érte tanítás után megyünk fodrászhoz és az elkövetkező hónapokban minden reggel velem megy iskolába. Hülyének már ne nézzen a saját gyerekem, és tudja meg hogy ilyent nem tehet.
2014. márc. 5. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
86%

"bedrogozva, részegen tért haza!"


Az, hogy vannak még hülyébbek senkit sem mentesít.

2014. márc. 5. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem sem peldara valo de teny es valo hogy jobb minta drogozott volna! Ezt tudjatok kezelni viszonylag hamar!
2014. márc. 5. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem úgy viselkedj vele, mintha szolidabb hajszínt választott volna és ne is a hajára fektesd a hangsúlyt, hanem az őszinteségre. Én szivárványszínű hajjal mentem haza tavaly, apukámat kérdeztem meg, hogy lehet-e olyan, ő meg nem figyelt, rávágta, hogy aha, de rám nem haragudtak. Már nem olyan, mert az igazgató megfenyegetett, mert ilyen hajjal rontom a suli összképét. Lehet, hogy az ő igazgatója is ilyen.
2014. márc. 5. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

Mond el neki szépen, hogy nevetséges.

Ha nem használ, előbb utóbb önmagától is rá fog jönni.


Én meg vennék neki egy krumpliorrot, és közölném, ez lemaradt a bohócjelmezről.

2014. márc. 5. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
92%
Én azt mondanám, hogy amíg le nem nő, így kell járnia. Lehet nem tetszene neki annyira.
2014. márc. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
69%
Én kék hajfestékről nem tudok, persze ettől függetlenül még lehet. Szerintem csak színező, ami nem túl tartós, ki lehet mosni és le is kopik. Ettől függetlenül, persze meg kellett volna kérdeznie
2014. márc. 5. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!