Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » A lányom hazajött kékre...

A lányom hazajött kékre festett hajjal, mit csináljak vele?

Figyelt kérdés
előtte meg sem kérdezett
2014. márc. 5. 18:49
1 2 3
 21/24 Bellatrix:3 ***** válasza:
Van ez így...de nem kell belőle nagy dolgot csinálni. Ha tiltod még jobban akarja, és előbb vagy utóbb meg is teszi. Szerintem ha meg van engedve egy idő után ráun. De az ilyesmit mindig valamiért teszik. Én is mentem haza kék hajjal, sőt lilával meg rózsaszínel is. ( jelenleg is rózsaszínes lila) De nem mondtak semmit. Szerintem meg kell beszélni a dolgot és nem tiltani a dolgot. Na meg ha 18 akkor meg már valamilyen szinten felnőtt, ettől meg nem lesz rosszabb neki. :)
2014. márc. 6. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
hogyha nem az a rikito kek szerintem meg jo is lehet. egyszer veletlen fekete festek helyett kekes feketet vettem, de abban a festekben valahogy tul sok kek szinezo anyag volt es sotetkek hajam lett. es meg anyukam is mondta milyen jol all csak hamar kopott. jo gondolom o nem veletlen csinalta de nem hiszem, hogy olyan rossz lehet. ha sok penzt kolt ra es a szokites tonkre teszi a hajat szerintem o is rafog jonni idovel, hogy nem tul kifizetodo...:) manapsag sok embernek van szines haja, nem csak a tinik koreben szerintem hagyd, valoszinuleg hamar ra fog unni az allando festegetesre
2014. márc. 6. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
94%

Na és? Nekem is volt kék, lila hajam, olyan szép volt, pedig nem vagyok goth, meg emós, meg ilyen baromságok.


Most gyönyörű szép derékig érő rasztahajam van.


Ki is akadtam volna, ha bármelyikbe beleszólnak. :)


19/L

2014. márc. 6. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
86%

18 éves. Mikor legyen színes haja, 70 évesen? Semmi baj nincs ezzel szerintem, nagykorú már, gondolom el tudta dönteni hogy neki ez jó és miért jó. Ha meg rájön, hogy mégsem tetszik, úgyis magától átfesti. Amúgy is lehet, hogy színező, ami kijön pár mosás után.

Nekem sötétkék a hajam. Nem vagyok tőle rossz ember és az intelligenciaszintem sem csökkent mióta festem a hajam.

2014. márc. 8. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!