Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Na szóval van egy gyerek az...

Na szóval van egy gyerek az osztályba aki hozzánk bukott és azt hiszi hogy ő a király, többi lent, szereintetek?

Figyelt kérdés
mert a nagyannyja vett neki egy kocsit és 18évesen jogsija van meg akkora szája van hogy alig fér be a suliba, és minden hétvégén úgy leissza magá hogy azt se tudja hogy fiú e vagy lány és ezzel dicsekszik a suliban, és majdnem kiröhög mert kismoto

2013. okt. 15. 15:56
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem egy s..gfej lehet. Ezt egyrészt az alapján mondom, ahogyan viselkedik, másrészt egy némi értelemmel rendelkező ember egy kettest általában annyi alapján is össze tud szedni, hogy ott van az órán, szóval itt már nem azon múlik, hogy mennyit tanul vagy nem tanul...

Majd ha kikerül a suliból, és munkát keres, mert el kell tartania magát valamiből, majd pofára esik.

2013. okt. 15. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Kismotorod van, vagy mi?


Lemaradt a vége.



Ilyen nagyfejű gyökerek mindig lesznek. Ezzel nem tudsz mit csinálni. Csak annyit, hogy tanulsz és megpróbálsz nem foglalkozni vele. Bár nehéz, tudom.



De amikor te ötöst kapsz valamiből meg négyest, akkor egy időre lecsihad majd. Mármint magában. A külvilágnak ugyanúgy köpi majd a s.art.

2013. okt. 15. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
középiskola negyedikbe már én is kocsival jártam, meg a főiskolára is, de sose nem voltam beképzelt...de szerencsére a mi osztályunkban mindenki visszafogott volt:)
2013. okt. 15. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi a kommenteket :)
2013. okt. 18. 15:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!