Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit mondjak itthon hogyha...

Mit mondjak itthon hogyha kocsmázni mennék? 17L

Figyelt kérdés

Még mielőtt jönnének a savazások: Nem inni mennék, és nem olyan kocsma.. Kulturált hely, ahova beülnék a barátaimmal beszélgetni szombat este. De itthon mit mondjak, hova megyek?? Inni nem fogok, maximum egy gyümisört fogok meginni (nem szeretem a piákat).

Anyukám szerintem elengedne, de apukám tuti nem.. Pláne hogy "kocsma".. Ötletek?


2014. márc. 7. 20:26
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Mondd azt hogy a barátaiddal mész egy kávézóba vagy étterembe.
2014. márc. 7. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, de kávézóba este 9kor? :)
2014. márc. 7. 20:34
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

:o Mert ha azt mondod otthon,hogy 'anyu,apu elmentem a barátiammal beülünk valahova,majd jövök,puszi" akkor nem engednek el?


Amúgy beszélgetni kávézóba is be lehet ülni este 9-kor,szóval nem gáz ha ezt mondod. Amúgy szerintem 17 évesen már simán belefér,hogy alkoholt is igyál egy kocsmába,jó nem azt mondom,hogy minden hétvégén,de azért közel sem olyan,mintha 14 éves lennék.

Apud miért nem akar elengedni?Mondd,hogy hazakisérnek és telefonálsz is nekik.

2014. márc. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Kicsit szigorúan fognak :\:)

De majd valamit kitalálok... Ha azt mondom egy vendéglőbe megyünk az hihető?

2014. márc. 7. 20:42
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Hihető. Legalábbis az én szüleim elhinnék,bár meglepődnének,hogy minek megyünk vendéglőbe a barátaimmal (felénk sokkal drágábbak,mint a kocsmák),de azért hinnék el,mert bíznak bennem és nem hazudtam nekik ilyenekről,hogy hol vagyok. Nem tudom,hogy megéri-e neked,hogy hazudj..mármint ha kiderül akkor.. Nem hiszem el,hogy 17 évesen ne engedne el.

Bár ha engem se engednének akkor valószínűleg én is kitalálnék valami jó szöveget,hogy elengedjenek.


Tuti nem tudod apuddal megbeszélni? Ha nem,akkor mondd a vendéglőt..ha ettől nyugszik meg a lelke :)

2014. márc. 7. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
91%
Én már 14 éves korom óta (teljesen mindegy hova megyek, nyilvan 14 evesen meg nem kocsmaba) csak annyit mondok, hogy elmegyek talalkozok xy-nal. Megkérdezi, hogy az ki, megmondom, hogy osztalytarsam/pasim haverja, stb (az igazat), aztán megbeszéljük, hogy hàny körül megyek haza, vagy hogyha ezt nem tudom elore, megbeszeljuk, hogy majd hivom, de nem keso este jovok. :) Szóval én aztmondom, 17 évesen nem kéne már kb házszámot is mondanod, ha el akarsz valahova menni úgy, hogy utána haza is mész (tehát nem házibuli).
2014. márc. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Ja és amúgy most 18 vagyok, és még mindig ez a rendszer működik. Sose mondom, hogy kocsmázni megyek, mert akkor csak izgulna értem, azt meg nem akarom :)
2014. márc. 7. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Felénk a kávézók is nyitva vannak 9 felé, szóval szerintem az is hihető lenne.:)
2014. márc. 7. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
0%
Apukádnak van igaza!
2014. márc. 8. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Nálam a "Majd jövök!" bevált.:D xd

16l

2014. márc. 8. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!