Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » A lányon előállt ezzel az...

A lányon előállt ezzel az ötlettel ( többi lenn). Ti elengednétek?

Figyelt kérdés
17 éves a lányom, Pestiek vagyunk és szeretne szombat este elmenni egy koncertre ami egy zárt szórakozó helyen lesz, 9-kor kezdődik, a lakásunktól elég messze van a hely. a barátjával és kisebb baráti társasággal menne, és ruhának egy miniruhát venne fel ami hosszú ujjú. ismerem a lányom, szokott inni de csak mértékkel
2014. márc. 10. 21:05
 1/10 anonim ***** válasza:
6%
Maradjon otthon!
2014. márc. 10. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
81%
a koncertre mehet, ruhát vegyen mást, vagy vegyen alá vastagharisnyát vagy leggingset vagy hogy a fenébe hivják most a cicanadrágot
2014. márc. 10. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Engem elengedek szüleim múltkor koncertre Pestre (kb. 70km-re van tőlünk). Miniszoknya volt rajtam meg fűzős felső... inni nem ittam egy korty alkoholt sem, csak elszívtam 1 szál cigit. Utána meg egyik barátnőmnél aludtunk. A zene miatt mentem, nem azért, hogy részegre igyam magam és mindenféle pasit összeszedjek. Nem ismerem a lányodat, de ha megbízható akkor szerintem engedd el.

17L

2014. márc. 10. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
94%
17 évesen koncertre barátokkal mehet... ha messze van és nem kísérik haza, akkor érte mennék... attól függ mennyire mini az a mini :) azért a feneke ne legyen ki belőle... de hát mi is voltunk fiatalok...
2014. márc. 10. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
87%
Engem ilyen koromban elengedtek ilyen helyekre barátokkal és a bátyámmal, ha megbízható és biztonságos módon közlekednek, nem mászkál egyedül akkor elengedném, legyen nála elég pénz végszükségre, taxira.
2014. márc. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
82%
17 éves, mikor menjen, ha nem most? Ízlésen és szezonon belül pedig hagy vegyen fel azt amit szeretne. Nem kicsi már.
2014. márc. 10. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
83%
jóhogy
2014. márc. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
40%
Már miért ne. Majdnem felnőtt. Nem is kérdés, simán elngedném és nem szólnék bele mit vegyen fel.
2014. márc. 10. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
61%

Jaj dehogy felnőtt még,sokan azt hiszik ha valaki közel van a 18hoz akkor felnőtt,de ez súlyos tévedés,max nagykorú lesz de felnőtt nem.

Ettől függetlenül 17 évesen elengedném ettől fiatalabban nem.

2014. márc. 11. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
27%
Elengedném,de lenne azért időkorlát..
2014. márc. 11. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!