Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ti mivel vigasztalnátok a...

Ti mivel vigasztalnátok a lányotokat, ha arról panaszkodna, hogy ő nem túl szép? Mit mondanátok neki? Tegyük fel, hogy valóban messze áll a szépségkirálynő kategóriától, vagyis azt mondani, hogy "nem is igaz, te szép vagy! " hazugság lenne.

Figyelt kérdés
2014. márc. 14. 19:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Én segitenék neki abban hogy kihozza a legjobbat magából. elönyös ruhák, amin lehet változtatni azon változtatni segiteni támogatni benne. pl ha fogynia kell a fogyókúrában ha már annyi idös hogy sminkelhet akkor abban segiteni, tanácsot adni, akár szakember segitségét kérni benne. Egy jó frizura is csodákra képes.
2014. márc. 14. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Segítenék neki szép lenni.
2014. márc. 14. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
meg mutatnám neki a Snog Marry Avoid nevű brit sorozatot fent van youtuben keress rá
2014. márc. 14. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Legfontosabb, hogy megertsd öt! Bizalommal fordult feled elmondta a bajat! A legnagyobb segitseg ha megerted öt!

Aztan mutasd meg neki madonnat hogy milyen rondacska nö de meg is mekkora diva!

2014. márc. 14. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Elmagyaráznám neki, hogy a szépség mulandó és attól, hogy nem szépségkirálynő még értékes ember. A szépség és a boldogság nem mindig jár párban. Ha megtalálja felnőttként az igazi párját, akkor az illető saját magáért fogja szeretni, nem pedig azért, ahogy aktuálisan kinéz. A szépség csak felszín, a belső(kedvesség, intelligencia, humor, segítőkészség, családcentrikus gondolkodás...) legalább olyan fontos, ha nem fontosabb.
2014. márc. 14. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Megkérdezném tőle hogy mitől érezné magát szebbnek (véletlenül sem éreztetném vele hogy szerintem sem szép), és ha reális dolgokat mond akkor segítenék neki. Persze attól függ hogy mennyi idős. Ruhák, hajviselet, szemüveg helyett kontaktlencse, kevés smink stb.
2014. márc. 15. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Megmondanám,hogy mindenki lehet szép,csak legyen elég igényes,legyen kicsi sminkje öltözzön csinosan,ezek után elégedett lesz magával és úgy fogja érezni Ő is szép, a többi ember is jobban fogja kedvelni ugyanis belülről szépség,bájosság,önbizalom sugárzik majd.
2014. márc. 15. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
mutass neki egy képet Amyről az Agymenő című sorozatból.. utána pedig keressetek róla képet ami nem a sorozatból van :)
2014. márc. 15. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én azt mondanám neki hogy nekem nagyon gyönyörű vagy mert minden anyának a gyermeke a legszebb ha bár nem is így látják mások, és hogy nincs csúnya ember csak ápolatlan.
2014. márc. 15. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Hány éves?


Nem mondhatod azt neki, hogy nem szép. Inkább értse meg, hogy a szépség minden formában és méretben jön, nem kell szépségkirálynőnek kinézie. Csak magának kell megfelelnie, persze ésszerű kereteken belül.

Saját példa: Nagyon nagyon utáltam a testem, de nem tettem semmit ellene. És ez negatívan hatott rám, a kisugárzásomra, mindenre. Aztán mondom ez így nem jó. Kb- másfél év alatt tökre megváltozott a stílusom, nőiesebb de alternatívabb lettem, sok extrém hajszínen mentem át, mire rájöttem, hogy melyik tetszik a legjobban :D Szerencsére anyukám minden hülyeségem támogatta, de nem engedte, hogy valami maradandó dolgot csináljak magammal. Sportolni is elkezdtem, ami önbizalmat és elégedettséget ad.


Nem tudom, hosszú távon mi fog kisülni belőlem, de már sokkal jobban érzem magam, mint amikor itthon ültem és nyafogtam, hogy milyen ronda meg kövér vagyok. Most futok, zumbázok, tornázok, mindezt saját magamért, nem akarok megfelni senkinek, de boldogabb és magabiztosabb vagyok minden egyes megtett kilómétertől, áttáncolt órától :) Bakancsban és ruhában is sokkal jobban érzem magam, mint laza pólókban, mert szégyeltem a nem túl karcsú testem. Nem vagyok duci, de nehéz jó szabűsú ruhát találnom a maradjunk annyiban, hogy szülésre tökéletes csípőmmel :D


Sok sikert kívánok a lányodnak, remélem megtalálja a módját, hogy csinosnak érezze magát, mert akármekkora kivételek is vannak, én hiszem, hogy mindenki szép, csak sokan nem az én szememnek. De én se tetszem mindenkinek, nem is erőlködöm.

2014. márc. 15. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!