Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamasz fiuk és lányok, ti...

Kamasz fiuk és lányok, ti hogy jöttetek össze a barátotokkal/ barátnőtökkel?

Figyelt kérdés

2014. márc. 15. 22:45
1 2
 1/13 Zoé1919 válasza:
23%

Sajnos még sehogy!:D Bocsánat, ha nem adtam "normális" és felhasználható választ, de ez az igazság, és ezt nem hagyhattam ki.!:)

14/L

2014. márc. 15. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
68%
Interneten és tegnap voltunk másfél évesek :) 28/L
2014. márc. 15. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
*18/L
2014. márc. 15. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
83%
Az én történetem elég bonyolult xD a lényeg az, hogy 1 évig osztálytársak voltunk (ebben az időben nekem volt egy másik pasim, és míg vele voltam, rájöttem, hogy nekem tetszik P. a mostani pasim). 10. osztály elején összejöttünk, de miattam szakítottunk kicsit több mint egy hónap után. Kellett másfél hónap szünet, mire rájöttem, hogy mennyire szeretem, decemberben újra összejöttünk. 22-én leszünk 2év3hónaposak :) 18L
2014. márc. 16. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát az úgy volt, hogy az exemmel 2 hónapja voltunk együtt, de rájöttem, hogy nekem a mostani barátom tetszik. Még 2 hónapig bírtuk, aztán szakítottunk, pár napra rá a barátom elhívott pálinkázni, ott megcsókolt de igazából csak megakart d..gni, mert rég nem jött össze neki én meg új kapcsolatot akartam, és igazából valahogy komolyan egymásba szerettünk és nemsokára egy éve leszünk együtt :) Eléggé sokat változott azóta a kapcsolatunk, elég durva visszaemlékezni :) De szerencsére ő nem hülyített, tudtam, hogy mire kellek, ő csak akkor mondta ki a szeretlek szót, amikor úgy gondolta <3
2014. márc. 16. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Bonyolult sztori de leegyszerűsítve elmondhatom. :D

10.-ben jött hozzánk egy két méter magas, mindig csak feketében járó maci (kicsit nagydarab volt, de én imádtam.. :) )

Jól elbeszélgettük, barátok lettünk. Ő bevallottam, hogy belémszeretett, de én nem hittem akkor az olyan "csak beszélgetünk és bele lehet szeretni a másikba" dolgokban, úgyhogy visszautasítottam. Aztán 11.-ig (idén) sokat beszélgettünk, nyáron igaz csak 2x vagy 3x találkoztunk, de facebookon szinte minden nap beszéltünk. Azért csak szinte, mert voltak kisebb nagyobb (pár naptól egészen másfél hétig) szünetek a beszélgetésben. Mikor miért...miattam(elhívott randizni, de mondtam, hogy csak barátként mennék, és ez rosszul esett neki), tábor miatt...ilyesmi.

A nyár alatt ő ledobott magáról 50 kilót, így lett kb 75 kg az őszre. És már nem ordott semmi fekete cuccot. Miattam tette, hogy megtetsszen nekem. Igaz ez hülyeség, mert imádtam, hogy olyan kis mackós... :) Nekem közben volt barátom nyár óta, de csak távkapcsolat és nem is szerettem igazán a másikat, csak szeretetre és szabadságra vágytam egyszerre, így egy távkapcsolat ezt lehetővé tette. Utána SAJNOS összejöttem a "főszereplő fiú" egyik haverjával. Nagyon szemét dolog volt, tudom, most sem tudom felfogni hogy tehettem ezt.... Jártam vele pár nap híján egy hónapot.... Közben a fiúnak barátnője lett, és amikor ezt megtudtam majdnem elsírtam magam és rájöttem, hogy én őt szeretem. Ezt elmondtam neki és összejöttünk.


Igazából arra is rájöttem, meg talán végig tudtam, hogy féltettem őt magamtól. Nem egy olyan lány voltam, aki hosszútávon kibírható egy kapcsolatban. Nem....és ettől akartam megóvni. De szerencsére végül mégis összejöttünk. :) Kicsit több, mint 4 hónapja vagyunk együtt és nagyon boldogok. :)


17L

2014. márc. 16. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
88%
osztálytársak voltunk a gimibe, és megmondtam neki hogy tetszik nekem és azóta együtt vagyunk.
2014. márc. 16. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
57%

Meleg társkeresőn >.<


14/L

2014. márc. 16. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Internetes játékban, több évig barátok voltunk, míg aztán találkoztunk... Most vagyunk együtt fél éve
2014. márc. 16. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
51%

funny story..

exemmel nagyon jóban vagyok.. és mondta, hogy muszáj megismernem egyik nagyon jó barátját.. átjött hozzám hajnali 3kor.. (mert hát mikor máskor kéne vendégségbe menni.. meg miért ne keltsen fel..) és elkezdett mesélni erről a barátról.. na mondom nem érdekel, most nem fogok aludni, hanem beszélek a csávóval.. meg is beszéltük másnapra a találkozót, délután 3ra.. átmentünk hozzá, dumáltunk, filmeztünk.. én szoká szerint kényelembe helyeztem magam (rádőltem a vállára (ezt mindenkivel eljátszom.. ha fiú ha lány..)).. és ő ezt egy fajta jelzésnk vette.. elkezdett csikizni, felém hajolt és megcsókolt.. (mindezt a találkozástól nagyjából 1-1,5 órára..)

mondjuk először csak ágyba akart vinni, de mivel nem engedtem neki (pár hónapig) , még velem maradt és megszeretett :)

23-án leszünk 7 hónaposak :)

16L

2014. márc. 16. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!