Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit csináljak ha úgy érzem...

Mit csináljak ha úgy érzem nem szeret senki? L/17

Figyelt kérdés
Nincs úgy igazán senkim,szüleimmel nem jó a kapcsolatom.A nővéremnek nincs sok ideje rám mert dolgozik meg vőlegénye is van.A barátnőim mostanába nem igazán értenek meg.Pasim nincs,a tanulàs se megy már olyan jól mint régen.Mindig mindent elrontok,mindenért én vagyok a hibás,folyton engem bántanak.Iszonyatos nagy szeretethiányom van.

2014. márc. 18. 15:26
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyenkor kimegyek éjszaka magamba picit sétálni és elgondolkodom picit, le szoktam nyugodni.
2014. márc. 18. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
87%

A szeretethiány egy olyan dolog, ami ellen bármennyire is szomorú, nem tudsz mit tenni. Vannak hullámvölgyek az életben ilyen értelemben, amiket túl kell élni.

Szerintem ilyen esetekben foglald el magad valamivel, amit szeretsz, olvass, rajzolj, játsz a gépen, nézz filmet, vagy csinálj bármit, ami leköt. Ha a tanulással vannak problémáid, segít, ha a tananyag azon részének nézel alaposabban utána, ami érdekel. Nem is gondolnád például, ez is mennyire jó időtöltés.

Ha társaságra vágysz, járj el sportolni, vagy iratkozz be valami szakkörre, így megismerkedhetsz új emberekkel, vagy akár barátokat is szerezhetsz.

A dolgok jobbra fordulnak, ha te is pozitívan állsz hozzá.

2014. márc. 18. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Ne izgulj! Nem csak te vagy így a világon, de tényleg túl kell élni! Én is hasonlóan vagyok: a nővéremnek gyerekei vannak, a bátyámnak menyasszonya, Anyának és apának sok dolga, a barátkozás nehezen megy, nincsenek barátaim, egy nagy külömbség, hogy én még csak 14/L vagyok. De nézd mindennek a jó oldalát! Lesz még jobb, arra kell gondolni, hogy majd jó lesz. A tanulás meg csak akkor megy ha csinálod is.
2014. márc. 18. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A tanulásra rá kell magad kényszeríteni, az máshogy nem megy.

Kicsit most önbizalomhiányosnak tűnsz, ebből a szempontból is jó lenne, ha ráfeküdnél a tanulásra, mert lenne sikerélményed.


Vegyél egy pár szép fehérneműt (nem kell mutogatni, csak hordd :)), esetleg pici sminket tegyél fel reggelente.


Barátnőkkel próbálj meg beszélni, vagy esetleg találj újakat :)

2014. márc. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
a sminkkel meg a pikans fehernemuvel nincs gond :D
2014. márc. 19. 15:49
 6/7 anonim ***** válasza:
Picit nézz magadba és gondolkodj azon, hogy vajon miért nincs senkid, miért nem jó a kapcsolatod a szüleiddel? Gondold át, hogy miért nem értenek meg a barátnőid. Fennáll a lehetősége, hogy a környezetedben mindenkivel gond van, de nagyobb a valószínűsége annak, hogy csak veled van. Picit próbálj úgy fordulni az emberek felé, szülők, rokonok, osztálytársak, barátok... ahogy Te is elvárnád. Hidd el, neked is könnyebb lesz és a környezeted is változtat majd a kialakított véleményéről.
2014. márc. 21. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nehéz ügy.De az előző válaszoló jót írt nagyjából.Ez egy olyan dolog,hogy teljesen szuverén,nem ragadhatod meg.Van,ha létrehozod,és nincs,ha elvárod,hogy legyen.Hogy nehéz?Hogy iszonyú nehéz?Igen,az!De minél többet gyakorlod,annál jobban eggyé válsz vele,és már semmi mást nem akarsz az életben,csak ezt az egyet!Ja,és a modernizmus (globalizációnak nem szabad behódolnod,mert akkor minden erőfeszítésed hiábavaló lesz.Ajánlok egy letölthető rövid könyvecskét,az a címe,hogy az érzékfeletti életről.Az olyan,amibe biztosan bele tudsz kapaszkodni egy életen ét.És egy nem letölthető könyvet is a modern korról,annak a címe:david riesman:a magányos tömeg.
2015. márc. 1. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!