Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ok nélkül sírok, úgy érzem...

Ok nélkül sírok, úgy érzem senki nem szeret, a párom nem törődik velem eléggé, úgy érzem. Szerinte nem így van, de épp ma is el akarom hagyni. Hogy lehetek túl ezen az érzésen?

Figyelt kérdés
Nem tudom lekötni magam, társaság hiányom van. Kint hideg van, nincs hova kimozdulnom, egyedül vagyok.
2009. dec. 21. 15:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Ezen én is túlestem egy évvel ezelőtt. Azt hiszem, a hormonok játéka volt jórészt, de úgy éreztem, hogy jogosak az aggodalmaim, és senki nem figyel rám:) Pedig biztos, hogy nem így volt, csak féltem picit a szüléstől, pedig már a harmadik babámat vártam, utálom a telet, a hideget, a bezártságot. Nekem is nagyon rossz heteim voltak. Túl sokat gondolkodtam minden olyanon, amin felesleges volt aggodalmaskodni. Utólag már nagyon-nagyon bánom, és ha tehetném, visszaforgatnám az időt kerekét, mert biztos, hogy a rengeteg testi rosszullétem is a lelki gondjaimnak volt köszönhető.
2009. dec. 21. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia!Amikor én terhes voltam,a szex és New Yorkon elbögtem magam,sőt még reklámon is!Ilyenkor vannak érzékenyebb időszakok!Kitartás!Én is sokat voltam egyedül itthon,mert a párom rengeteget dolgozik,és veszélyeztett terhes voltam.

Net,filmezés ezek a jó időtöltések!11 hós kislány anyukája

2009. dec. 21. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én is elsirom magam minden hülyeségen,ma pl azért mert a férjem behozta a karácsonyfát,és mikor észrevettem hogy alátette a babánk 4ds fényképét,rámjött a sirás.Szerintem ez normális valamilyen szinten,el kell fogadnunk nekünk is és a párunknak is.Én is sokat vagyok egyedül,netezek,tvzek,telefonálgatok,végzem a házimunkát.Ezt kell elfogadni,pár hónap múlva nem fogunk már unatkozni:-)19hetes km
2009. dec. 21. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Beszelgess a paroddal tobbet,ne legy elkeseredve!hiaba hideg van tessek menni setalni,olvass barmi a lefoglal.Menjetek moziba,setalni,ne legy elkeseredve sajna majdnem minden kismama at megy ezen!kitartas ne hagyd el.
2009. dec. 21. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Valószínű, hogy a hormonjaid játszanak veled. Nekem a kiegyensúlyozottsághoz sokat segített a MAgneB6. Ugyan már erősebb magnéziumot szedek, de a MAgneB6-ot szedtem 16 hetes koromtól és azt vettem észre, hogy sokkal nyugodtabb, jobb lelkiállaptú vagyok, mint előtte voltam.

Valóban nagyon hideg van, lassan nem merek kimozdulni, mert attól félek, hogy eltaknyolok. De azért eddig volt minden nap egészségügyi séta, mert az kell.

Egyébként muszáj egy kicsit megeröltetni magad, és találnod kell valamilyen elfoglaltságot. Én minden napra tervezek valami feladatot, és egy szórakozást. A feladat kézenfekvő, valamilyen háztartási munka. Bekapcsolom a kedvenc zenéimet, énekelgetek közben, teljesen jó tellik tőle az idő. A szórakozás vagy DVD, vagy nézelődés, vagy barátnők...így azt veszem észre, hogy este van, és már kellően fáradt is vagyok. Így nem piszkálom a párom se annyit, csak arra "használom", ha valamit cipelni kell, mert attól az egytől tiltva vagyok. Azért egy-két programba a pasikat is be kell vonni, de nem szükséges ez minden nap.

Szóval először feladat, aztán egy kis szórakozás. Ja, és persze MAgneB6.

Minden jót!

(32. hetes mami)

2009. dec. 21. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

ezel enis igy vagyok,enis szoktam ugy erezni hogy senki nem szeret stb.de alitolag ez normalis.ensem tudok ki mozdulni mert hideg van kint,de majd tul leszunk ezen is



KELEMES KARACSONYT MINDENKINEK

2009. dec. 21. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Aranyosak vagytok! Az is nehezít, hogy a párom elég nehezen viseli a hisztijeimet és sokszor türelmetlen, vagy durván reagál. Ő nem szeret programozni, így csak nagyon néha tart velem sajnos :(

Eléggé magam alatt vagyok, de tenni fogok hogy ne hatalmasodjon el az érzés rajtam.

2009. dec. 22. 00:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!