Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hány éves kortól egészséges...

Hány éves kortól egészséges dezodort használni?

Figyelt kérdés
Eltömíti az izzadságmirigyeket.
2014. márc. 19. 19:29
1 2
 1/13 anonim válasza:
100%
Az én lányom azóta használ mióta felsős.Tesiórák után jóljön.
2014. márc. 19. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Így igaz eltömíti az izzadságmirigyeket ha izzadásgátlót használsz, ha csak sima dezodort, annak csak szaga van a saját izzadságoddal keverve. Én szódabikarbónás izzadásgátlót használok, az nagyon jó és egészséges, kár, hogy normál boltban nem lehet kapni.
2014. márc. 19. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
90%
Bio, illatanyagmentes, golyós stiftet nyugodtan lehet használni. Az alumínium palackos mellrákot okoz, férfiaknál is!!! Az illatanyag allergizál és az immunrendszert is tönkreteszi.
2014. márc. 19. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
82%
Eltömíti,és akkor inkább bűzölögjön és égjen a gyerek? A spray iszonyat büdös mikor az izzadságszaggal keveredik.Stift jó.
2014. márc. 19. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
47%
Az aluminium palackos rákot okoz? Na ja, de ami rákot okoz az az aluminum-chlorhydrate vagy aluminum-zicarnium összetevő ami az üveges, műanya, golyós, stift, zselésekben, olcsóbban, drágábban, dove, nivea stb megtalálgató. AZ összetevőket kell nézni nem a csomagolást, amúgy DM-ben Rossmanban konkrétan ilyen aluminium menteset ha keresel segítenek. Én amúgy leszoktam róla, semmit nem használok és nem vagyok büdi..:)az izzadás meg természetes, arra ott a törölköző.
2014. márc. 19. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
76%

Hat en 10-12 eves koromtol azert hasznaltam.

Nagyon undorito tud lenni,amikor valaki szinte mar buzolog az izzadsagtol.

2014. márc. 19. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
57%

Akárki akármit mond, a dezodorhasználat hozzátartozik az ALAPVETŐ IGÉNYESSÉGHEZ. Aki olyan süket dumákra hivatkozik, mint "eltömíti az izzadságmirigyeket", meg "egészségtelen", és emiatt egyáltalán nem használ hasonlót, az egész egyszerűen igénytelen, ápolatlan - ezen nincs mit szépíteni. Ha valaki egészségére károsnak tartja a dezodort, keressen megfelelő összetételű terméket, valamiképpen oldja meg a problémát, de ne illatozzon már, akár egy szép dögvirág, mert az olyan, mintha az illető egy hónapig nem fürödne és ugyanazt a ruhát hordaná - ez a személyi higiénia teljes hiánya.

Higgyétek el, nem szokásom másokat a személyes döntéseik okán bírálni, de tapasztalataim alapján igenis zavaró, ha valaki a közeledben elviselhetetlenül büdös. Az egyik osztálytársam sem híve a dezodorhasználatnak, mondanom sem kell, mindig borzalmas a testszaga - ezt pedig ne úgy értsétek, hogy mellette állva kissé érzi az ember, és ennyi, mert koránt sem ez a helyzet. Őszintén fogalmazva, a lány háromméteres körzetében megmaradni is embert próbáló feladat. Ennek ellenére neki szent meggyőződése, hogy mindig illatos; biztosan örül, amiért egy csepp dezodort sem kell használnia, és mégsem lesz kellemetlen szaga akár egy tesióra után sem. Na ja... Ezt gondolja ő. A valóság viszont egészen más: volt, hogy egy tanórán szabályosan rosszul lettem (!) a szagtól. Akkor valóban úgy voltam vele, hogy még öt perc a közelében, és ki kell mennem a mosdóba, teljesen felkavarodott a gyomrom.

Ezt csak azért meséltem el, hogy lássátok, mennyire zavaró tud lenni, ha valaki nem törődik az izzadásgátlással, pedig rászorulna!

2014. márc. 20. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
82%
7-es amúgy nem kell lehúzni ennyire az embert:). Én mindig használtam dezodort, aztán mondom kipróbálom, hogy nem használok. 1 éve lassan semmi izzadásgátlót nem vettem, mert nincs rá szükségem. Lejárok edzeni, szoktam izzadni de soha nem vagyok büdös. Mások szerint se:). Ha meg nem mozgok napközben nem izzadok le, szóval akkor sem kell nincs értelme befújnom magam, mert felesleges. Aztán meg sajnos van az a kategória mikor valaki hiába fújja be magát az isten dezodorja se elég neki akkor is büdös. Az ilyen embereket sajnálom, mert soknál ez nem igénytelenség. Főleg serdülőkorban van ez mikor a hormonok is változnak sajnos a fürdésen kívül nem segít nekik semmi. Van hogy a fürdés se használ sajnos sokáig. Nekem volt olyan időszakom régen, hogy megfürödtem és szó szerint még meg se törölköztem már izzadságszagom volt. És persze vannak igénytelenek is sajnos, azoknak meg szólni kell, nem kell udvariaskodni.
2014. márc. 20. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
16%

Utolsó válaszoló:

7 -es válaszoló vagyok. A válaszom az igénytelen emberekre vonatkozott, hiszen a többség nem olyan szerencsés, mint például te, és nyilván a különböző betegségek okozta kellemetlen szag is egészen más kategória.

2014. márc. 20. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Mivel viszonylag során érő voltam olyan 11 és korom örül elkezdtem izzadni , de nagyon. Akkor kaptam az első dezodorom.
2014. márc. 20. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!