Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Missed ab műtét után mennyi...

Missed ab műtét után mennyi idővel lehet, illetve egészséges nemi életet élni?

Figyelt kérdés
2 napja volt a műtétem. A műtét óta semmilyen fájdalmam nincs és nem is vérzek. Szeretnék a párommal házas életet élni, de nemtudom, hogy lehet e, illetve milyen következmények lehetnek. Az orvos 4 hetet mondott, mindenképp ki kell várni??

2014. márc. 15. 18:31
 1/7 anonim ***** válasza:
29%

Szia! Előszöris nagyon sajnálom!


Szerintem ha kívánod és késznek érzed rá magad, akkor lehet! Gondolom most jól le leszek pontozva :D

2014. márc. 15. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem spontán vetélésem volt és amikor már nem véreztem a dokim ellenorzés után azt mondta hogy nyugodtan probálkozhatunk.Tehát éltunk nemi életet.
2014. márc. 15. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ha úgy érzed szerintem nyugodtan:)
2014. márc. 15. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A 4 hetet az esetleges fertőzések elkerülése miatt ajánlják. Szerintem, ha az orvos ezt javasolta, higgy neki és kövesd az utasításait.
2014. márc. 15. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Én érzem ... :) Úgy érzem.. Csak nem tudom, hogy lehet e valami negatív következménye, hiszen csak 2 nap telt el..
2014. márc. 15. 18:59
 6/7 anonim ***** válasza:
A méhszájadat ki kellett tágítani egy bizonyos mértékig, és emiatt a felszálló fertőzések veszélye megnő. Természetes dolog, hogy a történtek után után a párod testi-lelki támogatására vágysz, de hidd el, nem véletlen az az orvosi ajánlás.
2014. márc. 15. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem is 4 hetet mondtak. Sebes vagy még belül, be kell hogy gyógyulj. Szerintem ne kockáztass, annyit nem ér.
2014. márc. 16. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!