Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » A szüleim nem engedik, hogy...

A szüleim nem engedik, hogy szőrtelenítsem. Mit csináljak? 17/L

Figyelt kérdés
szeretném szőrteleníteni a nemi szervem mert eléggé zavar a szőr és van barátom, de a szüleim ( ha valahogy kiderülne) azonnal szobafogságot kapnék és a barátommal se lehetnék és ler*bancoznának azonnal.. nagyon szigorúak ilyen témában
2014. márc. 20. 21:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Csináld úgy, hogy ne tudják meg, mégis csak a Te tested, ez nem egy visszafordíthatatlan testmódosítás, nem nagy szám, nem is értem.

Ne mászkálj meztelenül előttük és ki sem derül...

2014. márc. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Hogy derülhet ez ki??

Szerintem állj a sarkadra, különben sosem lesz magánéleted, csak az elköltözésre vágysz majd.!!


Igenis szőrteleníts és mond is el Nekik utána!!

Tedd hozzá, hogy örüljenek, hogy nem tetkó varrattál magadra, nem pircinget tetettél be, és nem is a hajad lett punk. :D


Legyél tehát sokkal rafkósabb. :)

2014. márc. 20. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
17 évesen meztelenül szoktál a szüleid elött mászkálni? Vagy honnan tudják, hogy mennyire vagy szörös vagy sem?
2014. márc. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
77%
Szőrtelenítsd le. Először is, mindenkinek a magánügye, hogy hogyan, vagy hogyan nem szőrtelenít, és ebbe még a szüleidnek sincs beleszólása. Leborotváltad és büntetést kapsz? Nem találkozol a barátoddal egy kevés ideig? Na és? Te akkor is borotválni fogod, mert neked így kényelmes, tanulják meg a szüleid, hogy ennyire nem uralkodhatnak feletted, és állj ki magadért. Ha már nincs rajtad szőr, puffoghatnak, toporzékolhatnak, ugyan visszanő, de akkor majd megint leszeded. Egy idő után rájönnek, hogy nem tudnak téged ilyen téren befolyásolni, ha meglátják, hogy minden zsarolás, büntetés és szankció hasztalan.
2014. márc. 20. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy kamu kérdés! ...mégis, hogyan tudhatnák meg a szüleid?!...

Lenne tippem, de azt még leírni is gusztustalannak tarom!...

2014. márc. 20. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Meztelenül szoktál járkálni vagy mi? Hát ezt nem lehet csinálni...
2014. márc. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Mi van???

1. 17 éves vagy, ehhez nem kell engedély basszus!

2. Mégis honnan tudnák meg??

2014. márc. 20. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
höhö, egyszer az egy debil hozzszolo irt, például öt 16 évesen még javában az apja fürdette :D
2014. márc. 20. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ehhez nem kell engedély.. én 14 évesen borotváltam le először a farkamat, mert zavart, jobban izzadt a szőr miatt.
2014. márc. 20. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem épp egy olyan dolog amiben a szülőknek kellene dönteniük helyetted. Mi köze a szőrzetnek ahhoz hogy valaki él-e nemi életet vagy sem?

Csináld meg. Semmi közük hozzá. És szólj is nekik róla lehetőleg, ne az legyen hogy valamit ami természetes, titkolnod kelljen. Állj a sarkadra.

Én amúgy 16 voltam mikor leszedtem, nem szexeltem még akkor, de egyszerűen gyűlöltem (most is) a szőrt.

28/N

2014. márc. 20. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!