Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Van kövér, túlsúlyos osztálytá...

Van kövér, túlsúlyos osztálytársatok?

Figyelt kérdés

Hogyan viszonyul hozzá az osztály?

Vannak-e kínos pillanatok a súlyából adódóan? Ti hogyan kezelitek ezeket?

"Befolyásolja"-e a viselkedéseteket, a napjaitokat, hogy van egy túlsúlyos osztálytársatok? Jelent-e ez valami különbséget?

Milyenek a testnevelés órák?

....és minden egyéb, ami a témához kapcsolódik.



2014. márc. 23. 20:21
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Van,kb.28-ból 11-2-en vannak.Nem viszonyulunk hozzájuk különösebb bánásmóddal,nekem 3 bnőm is túlsúlyos,attól még ugyanúgy szeretem őket.:) Régebben mentek a piszkálódások,csúfolódások,de hál"Istennek ezekből már lassan kinövünk.:) Tesi óra az még nekem is megterhelő,pedig egyátalán nem vagyok túlsúlyos,csak sajnos egy kiképzőtiszt a tesitanár,aki már év elején kiszúrta magának a "ducibbakat",és őket piszkálja meg egrecíroztatja egész évben.Minket békén hagy,bár jobban örülnék,ha tesiórán mozognánk,és nem azt nézném ahogy a többieket megalázza,mert néhány beszólása után már én is rosszul érzem magam.
2014. márc. 24. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
8.osztály lemaradt,elnézést.:)
2014. márc. 24. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
64%

én régebben elég kövér voltam, de mára már lefogytam, azért van még rajtam felesleg, de dolgozom rajta, hogy azt is leadjam. nem ért bántás emiatt a suliban, inkább más miatt.


van egy kövér osztálytársam, fiú, jó magas is, meg nem az a duci kategória, hanem rendesen egészsételenül elhízott. szóval elég nagy darab. épp farsangi időszak volt, mikor a tanár közölte, hogy neki bekellett volna öltöznie kisgömböcnek... meg állandóan malackának hívja, meg multkor elkezdi neki mondani, hogy hát én tanítottam a tesódat és nem volt ennyire kövér, mint most te. szóval ha a gyerekek nem bántják a kövér gyereket nálunk a tanár megteszi helyettük...

2014. márc. 24. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
67%
Énis kicsit ducibb vagyok ( 4 kg felesleg) de nem bántanak miatta az osztály fele ilyen. Tesin van olyan amiből sokkal jobb vagyok mint a nádszál vékkny oszt.társaim szóval ez nem jelent semmit. 8. Osztály
2014. márc. 24. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
67%

"Énis kicsit ducibb vagyok ( 4 kg felesleg)" 4 kg?? az már ducinak számít??? :O

amúgy én is túlsúlyos vagyok,de nem csesztetnek :) tök jól elvagyok mindenkivel :)

8.osztály

2014. márc. 24. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
23%
Igen ez a 4 kiló is elég sok :-). Nekem.
2014. márc. 24. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 Bellatrix:3 ***** válasza:
52%
Ja van ilyen. De nem bántjuk 12.oszt. Már nagyok vagyunk, de sosem volt vele bajunk. Régebb is volt. De jóban voltam/vagyok velük. Nem a kinézet alapján itélek. Nincs tesi. Művészsuli, heti egy lenne de folyton elmarad :/
2014. márc. 25. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:
33%
Van, de az én 180 kilómhoz képest még a legdagadtabb osztálytársam is fogpiszkáló! 17/F
2014. márc. 26. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
78%
Van, a lány 80 kg az egyik barátnőm 40 én is ittenkörül vagyok. Ráadásul a csaj 150 magas. Én személy szerint nem kedvelem a lányt, nem a súlya miatt hanem nert egy egoista barom mindig munden rola szol mindig o a jo es a szuper raadasul olyan szinen magara eroltet mindenfele szerinte meno stilust hogy az nar idegesito. Talpig pinkben epp emo. Masnap szvegjolo lany egy micimackos felsoben aztan egy szoknyaban epp hippit jatszik. :/ :p a tqnarok is mondtak neki h lefogyhatna mert tenyleg durvan tulsulyos de o csak mekikajakat eszik es utal mozogni. ha neki igy jo....
2014. márc. 27. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
53%
Az én osztályomba ketten vannak kövérek. régebben mindkettőjüket cikizték rendesen,de most csak az egyiket szoktuk, de ő nem csak egyszerűen kövér, hanem ronda, utálatos és kiállhatatlan. A másik teljesen rendes, csupamosoly lány, jószívű, kedves meg minden. Öt nem is bántjuk.
2014. nov. 27. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!