Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért van ez velem? Mindig...

Miért van ez velem? Mindig ilyen leszek már?

Figyelt kérdés
Amióta kamaszodom nagyon megváltozram, főleg idegileg. Régen mindig szófogadó voltam, de mostanában minden lelkifurdalás nélkül visszaszólok. Mindenen megsértődök, és olyan dolgokon idegesedem fel amin nem kéne, néha olyan szinten felidegesedek hogy sírni tudnék. Ez akkor a legdurvább amikor megvan. Olyankor feleselek legkönnyebben, és olyankor vagyok legidegesebb, egyébkênt nem igazán, csak undok. Ha valami nem tetszik megmondom a vélemênyem és nem mindig érdekel hogy megbántok e másokat. Ez nagyon zavar mert érzem hogy nagyon kiállhatatlan lettem, igazi hárpia ês egy szörnyetegnek érzem magam. Tudom hogy ilyenkor csak anyukámnak ártok a viselkedésemmel. Mit tegyek hogy ezt leküzdjem?? Már örökre ilyen majom leszek? Segítsetek, kérlek titeket, nem akarok ezzel a viselkedéssel emvereket elűzni vagy anyut megbántani! Hogy küzdhetem le??? 13/L

2014. márc. 24. 20:57
 1/5 anonim válasza:
Ugyan ilyen vagyok. Nyugi...én is sírni/ordítani tudnék minden apróságért, csúnyábban beszélek. Ha kinövünk a kamasz korból, akkor nevetünk ezeken! :) Anyukád meg bizonyára látja hogy kamaszodsz, ilyenkor nehéz velünk...el kell viselni :/
2014. márc. 24. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én már bőven túl vagyok a kamasz koron, mikor is kiállhatatlan voltam, egy hisztigép, nagyon gáz voltam, és maradéktalanul elmúlt, szépen lassan, egyetemista koromra már egészen normális voltam. Szóval nyugi, nem tart örökké :), azért próbálkozz visszafogni magad, mikor tudod.
2014. márc. 24. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 valery112 válasza:
Én is kamaszkorba léptem, de én elintézem az ajtó csapkodásokkal meg stb... de mikor a suliba tanultunk erről akkor azt mondta a tantó néni, hogy ez természetes és minden szülőnek meg kell küzdenie egyszer ezzel. Nem is tudom... vezesd le a dühödet...talán a suli miatt van, a hülye tanárok és ha vannak ott emberek akiket utalsz akkor még rosszabb. Sportolj, vagy keress valami hobbit ami megnyugtat és kikapcsol egy időre. Akkortalán máshogy álsz a dolgokhoz...
2014. márc. 25. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Sportolok rendszeresen, áktalában a zene megnyugtat
2014. márc. 25. 19:59
 5/5 anonim ***** válasza:

Nyilván mivel nem leszel örökké kamasz , ezért nem leszel ilyen. ha megvan akkor az nyilán rossz az embernek , de ha időseb leszel és magad mögött hagyod a kamasz kort remélhetőleg jobb lesz.


Én abban a szerencsés helyzetben vagyok hogy 14 leszek áprilisban , de még nincs meg ezért ez egyelőre még nem zavar , de így is van elég sok gondom :))

2014. márc. 25. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!