Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi lesz velem, ha terhes...

Mi lesz velem, ha terhes leszek? (lent)

Figyelt kérdés

Bár nem vagyok terhes,de kb fél óránként farkaséhes vagyok és ennem kell,különben éhen pusztulok,legalábbis ezt érzem.

A családom szerint,nagy valószínűséggel ez csak rosszabb lesz,ha terhes leszek és még bajom is lehet abból,hogy nem tudom magam türtőztetni. Hozzáteszem a sok evéshez képest 170cm és 52 kiló vagyok.

Mit gondoltok?


2012. nov. 25. 16:49
 1/7 anonim ***** válasza:

Nevetnem kell.

Attól függ, hogy hány éves vagy. Ha 30 elmúltál akkor bizony úgy dagadnál mint egy tehén, ha ennyit ennél.

Ha 17-23 akkor semmi gond egyél csak.

Terhes meg még nem vagy, minek azon aggódni mi lesz ha. Majd ha odaérsz akkor kell odafigyelned.

2012. nov. 25. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mi problémád lehetne? én 55kg voltam mikor terhes lettem! a munkahelyemen mindig nevettek mikor ettünk mert rengeteget ettem és közben még jött a nasi is és nem híztam volt hogy fogytam! terhesen is éppen ugyan annyit eszem csak 14kg rajtam maradt:-) és hozzá teszem nem is zavar mert mindenki azt mondja sokkal jobban nézek így ki:-) szóval ne aggódj elég vékony vagy és nem is biztos hogy hízni fogsz vagy ha mégis néz biztos hogy az hátrany lesz a számodra:-)
2012. nov. 25. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
26 vagyok amúgy. Hát nem bánnám,ha maradna rajtam pár kilo plusz,de elnézve a testvéreimet,hát ez a plusz nem csak egy-két kilo lenne...
2012. nov. 25. 17:06
 4/7 anonim ***** válasza:
Talán ki kellene magad vizsgáltatni.
2012. nov. 25. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Már megtettem.Semmi bajom nincs,csupán az akaraterőmmel van baj!
2012. nov. 25. 17:09
 6/7 anonim ***** válasza:
semmi nem lesz veled,ha terhes leszel.jó alakod van,akkro se fogsz sokat hizni
2012. nov. 25. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát talán nem is a hízás a legnagyobb gond,hanem hogy ne legyek cukros vagy ilyesmi. Mert szégyen ide vagy oda,ha rámtör az éhség akkor eszek.Csokit sütit és mindent. Bár ennek lehet van valami lelki háttere is.
2012. nov. 25. 18:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!