Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogy mondjam meg neki? Mit...

Hogy mondjam meg neki? Mit tennél, ha a legjobb barátnőid nélküled szerveznének nyaralást?

Figyelt kérdés
3-an vagyunk legjobb barátnők a gimi kezdete óta. Nyáron az egyikőjükkel és a nagynénémmel (+ neki 2 barátnőjével), aki olyan, mint a tesóm és a legjobb barátnőm egyben, elmegyünk egy hosszabb nyaralásra (USA, Európa) és nem tudom, hogy a másik barátnőmnek ezt hogy mondjam el. Azért nem mondtam neki eddig, mert tudom, hogy nem jöhetne (nekik drága lenne egy ilyen út, plusz a költőpénz és a szülei el sem engednék). De lassan muszáj lesz neki mondani, csak nem tudom, hogyan... Nem szeretném megbántani, de végül is ez olyan, mintha nem vennénk róla tudomást.
2014. márc. 27. 18:53
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mondjátok meg neki, hogy mire gondoltatok, ha nem engedik az nem a ti hibátok. Korrektebb így, mert ha megtudja valahonnan az olyan mintha ki akarnátok hagyni
2014. márc. 27. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szerintem már sejti...:S
2014. márc. 27. 18:57
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hagyjátok rá (és a szüleire) a döntést, ne te döntsd el, hogy el tud e menni. Még ha tudod is, hogy nincs rá pénzük, ne tényként tálald, hanem add meg neki is a lehetőséget, hogy mehessen.
2014. márc. 27. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is az lenne a legkorrektebb,ha megadnátok neki a lehetőséget,hogy elmehessen. Ha meg nem akarjátok,hogy menjen akkor meg tessék megmondani,hogy ő nem tud sajnos veletek menni mert ez meg az van,de majd beszéltek skypon meg tudom is én hol meg küldtök fotókat és hiányozni fog stbstb.


Amúgy meg sajnálom a barátnődet :/

2014. márc. 27. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is el kellene hívnotok magatokkal! Majd ők eldöntik, hogy el tud-e menni veletek. Ne haragudj de ez nagyon gáz amit csináltok, gondolj bele hogy neked hogy esne. Mégis csak jobb érzés magadtól nemet mondani egy programra mint az, ha meg sem hívnának, sőt, még titkolnák is előled. Ebből a titkolózásból az jön le, hogy azért nem szóltatok mert nem akarnátok hogy veletek menjen. Teljesen jogos ha ezen megsértődik.
2014. márc. 27. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Mondjátok meg neki ha van kedve és ha elengedik akkor jöjjön. Ha nincs rá pénz amúgy se fog menni.
2014. márc. 27. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Eleg nagy paraszt vagy. En tobbet nem allnek veled szoba. Az ember a legjobb baratjat elhivja. Ezek utan nekem vilagos volna h nem vagyunk baratok.
2014. márc. 28. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!